TÜRYAK 2017 Örnek Kıdemli Vatandaş Kongresi İstanbul'da düzenlendi

TÜRYAK 2017 Örnek Kıdemli Vatandaş Kongresi İstanbul'da düzenlendi

Türkiye Yaşlılık Konseyi Derneği'nin "Örnek kıdemli vatandaş ödülleri" İstanbul'da sahiplerini buldu... Başkent Üniversitesi İzmir Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr. Namık Çevik de ödüle layık görülen isimler arasındaydı..."Başkent Üniversitesinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum" diyen Çevik; üniversitenin kurucusu Prof.Dr.Mehmet Haberal'a ve rektörü Prof.Dr.Ali Haberal'a teşekkürlerini iletti.

Yaşlı haklarının savunucusu, "Yaşlılık konseyi derneği" TÜRYAK, 2017'nin “Örnek kıdemli vatandaşlarını" uluslararası bir etkinlikte, İstanbul’da ağırladı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst kurulu başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal ile Başkent Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ali Haberal da kongreye çelenk gönderdi.

SAYİN MEHMET HABERAL VE ALİ HABERAL DA CİCEKLERİYLE ARAMİZDALAR.

Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan törende derneğin kurucusu Mete Bora da unutulmadı.

Kongrede, 60 yaş üzerinde meslek hayatında başarılı, sosyal faaliyetlerde öncü ve lider olan; hayata bağlılığını ve yaşam sevincini sürdüren; toplumun takdir ve sevgisini kazanan; örnek kişilik sergileyenler arasından, yurt içinden ve yurt dışından 40 Örnek kıdemli vatandaş, Büyükşehir Belediyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve Dışişleri Bakanlığı tarafından seçildi.

Başkent Üniversitesi İzmir Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Namık Çevik de Kıdemli örnek vatandaş ödülü alan isimler arasındaydı.

BUGUNE GELMEMDE ESİME TORUNLARİMA AMA BENİ YETİSTİREN İHSAN DOGRAMACİYA BORCUMU UNUTAMAM.BASKENT UNİVERSİTESİNDE CALİSİYORUM.ATATURKCU,COSKUYLA CALİSAN MEHMET HABERAL'A VE ALİ HABERAL'A COK TESEKKUR EDİYORUM....ONLARLA CALİSMAKTAN COK MUTLUYUM

Çevik, gençlere tavsiyelerde bulunurken, Prof.Dr.Mehmet Haberal'ı örnek gösterdi.

HACETTEPE'DE İHTİSASIMI TAMAMLADIM.AMERİKADA ÇOCUK KANSERİ ÜZERİNE ÇALIŞTIKTAN SONRA TÜRKİYE'YE DÖNDÜM. HACATTEPEDE İLK ÇOCUK KANSERİ MERKEZİ KURDUM. BAŞHEKİM, DEKAN YARDIMCISI OLDUM.1987'DE 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLDUM. 2000 YILINDA MEHMET HABERAL KARDEŞİM BENİ KENDİ BÜNYESİNE ALDI. 2004 YILINDA MERKEZ MÜDÜRÜ ATANDIM. 25 YATAKLI ŞUAN GÜNDE 60 HASTA GÖRÜLÜRKEN ŞİMDİ 600 HASTA GÖRÜLÜYOR. FİZİK TEDAVİDE 180 HASTA TEDAVİ GÖRÜYOR. MEHMET BEYİN BAŞLATTIĞI HALKA HİZMETTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. BEN HEM KENDİSİNE HEM DE REKTÖRÜM ALİ HABERAL'A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. HEPİMİZ VERİMLİ OLDUĞUMU SÜRECE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BU ÜLKENİN YILDIZI OLACAKTIR. 04:32 MEHMET HABERAL GİBİ O ŞEHİRDEN BU ŞEHİRE KOŞUP TÜRKİYE'DE TRANSPLANTASYON YAPARKEN BİZDE DAHA FAZLA ÇALIŞMALIYIZ.GENÇ BEYİN GENÇ VÜCUT İSTER SPORU HİÇ BIRAKMAYIN.

Ödül Töreninde İstanbul Şehir Tiyatrolarının sergilediği Mini Drama da katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz