Yıldırım: ''bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun''

Yıldırım: ''bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun''

Başbakan Binali Yıldırım da Silahlı insansız hava araçlarının sivilleri vurduğu iddiası nedeniyle anamuhalefet partisine tepki gösterdi.. Başbakan '' Bu iftiraları sorumsuzca seslendirenlere yazıklar olsun'' dedi.

"NE YAZIK Kİ HALA TERÖRE DESTEK VERME ALIŞKANLIĞININ DEVAM ETTİĞİNİ GÖRÜYORUZ. NEYMİŞ, SİHA'LARA KARŞILARMIŞ. NİYE KARŞISINIZ "

Başbakan Binali Yıldırım, Belediye Başkanları Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi Silahlı insansız hava araçlarının sivilleri vurduğu iddiası nedeniyle Chp'ye tepki gösterdi..

"VATANDAŞIN HAYATINA KASTEDEN, 'YOL MEDENİYETTİR' DİYE YOL YAPARKEN ALÇAKÇA ÖLDÜRÜLEN O İŞÇİLER VARKEN SESİ ÇIKMAYANLAR, KORUCUYA, POLİSE, ASKERE, JANDARMAYA GÖZÜNÜ KIRPMADAN SİLAH DOĞRULTAN ALÇAKLARI TEKNOLOJİNİN VERDİĞİ İMKANLARLA BERTARAF EDERKEN NEYE KARŞI ÇIKIYORSUNUZ " SİZ BU LAFLARI EDECEĞİNİZE ÖNCE 'ADALET' DİYE YÜRÜDÜĞÜNÜZ YOLLARDA KİMİN KOLUNA GİRDİĞİNİZE BAKIN DA ONDAN SONRA KONUŞUN. BU İFTİRALARI SORUMSUZCA SESLENDİRENLERE YAZIKLAR OLSUN. BU ÜLKEDE YAŞAYIP, BU DEVLETİN PARASIYLA GEÇİNİP UTANMADAN, SIKILMADAN HALA BUNLARI SÖYLEYEBİLİYORLAR."

Yıldırım Belediye başkanlarına tavsiyelerde de bulundu...

"BİMERE 102 BİN BAŞVURU YAPILMIŞŞ YÜZDE 73 ŞİKAYET... GERİYE KALANI GÖRÜŞ İSTEK.. BELEDİYELERDE EN FAZLA YAPILAN DEĞİŞİKLİK İMAR OLMAMALOI ARKADAŞLAR... ALDIĞINIZ KARARLARI DANIŞ ÖYLE YAPIN..."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz