Hükümet sözcüsü Bozdağ'dan önemli açıklamalar

Hükümet sözcüsü Bozdağ'dan önemli açıklamalar

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın korumaları için tutuklama kararı çıkması nedeniyle ABD'ye tepki gösterdi.. Kararlar için ''kirli bir oyunun parçası'' diyen Bozdağ iddianamelerin iki ülke ilşkilerine zarar verdiğini söyledi..Bozdağın gündeminde almanya ile gerilen ilişkiler, kuzey ırak'ta yapılacak referandum, odtü'ye yapılan yol ve Chp lideri kemal kılıçdaroğlu'nun ''demokrasi için gerekirse kavga edeceğiz'' sözleri de vardı

BURADA ÇOK FARKLI BİR ŞEY VAR, BUNU HEP BERABER TAKİP EDİYORUZ VE KİRLİ BİR OYUNUN BİR PARÇASI BU. ORTADA DELİL YOK, ONUN ÜZERİNDEN GİDEN BİR HADİSE VAR.

Hükümet sözcüsü Bekir bozdağ bakanlar kurulunun ardından kameraların karşına geçti...
zafer çağlayan ve cumhrubaşkanı erdoğanın korumalarına yönelik alınan karar nedeniyle abd'ye tepki gösterdi...

SAYIN BAKANIMIZI İSMİNİN KARIŞTIIRILMASINI ÖZÜ NEDİR...17 -25 ÇOK NET BİR ŞEKİLDE RIZA SARRAF ÜZERİNDEN FETULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ'NÜN GÖRMEK İSTEDİĞİ HESABA BUGÜN ABD YARGISI ALET EDİLMİŞTİR."

BU 15 KORUMDANAN 4 Ü ORADA DEĞİL..SAYIN MUHSİN KÖSE SAYIN CUMHURBAŞKANIN YANI BAŞINDA ODA DAHİL EDİLİYIORLAR..HİÇ HEYETTE OLAMAYABN BİRİNİDE İÇİNE KOYIUR... BU AÇIK SÖYLÜYORUM PYD PKK SÖYLEMELRİ İLE HAZIRLANMIŞ BİR İDDİANAMEDİR. BU İDDİANAMALERLE TC İLE ABD İLŞKİLERİNE CİDDİ ZARARLAR VERMEKTEDİR...

Bozdağ sözü almanya ile gerilen ilşkilere getirdi... almanyanın avrupa birliği üzerinden türkiyeyi tehdit etmesine tepki gösterdi..

ALMANYA ONLAR ADINA KARAR ALIYOR. ALMANYA'NIN AB ÜYESİ ÜLKELERİN ÜZERİNDE KENDİNİ KARAR ALICI GÖRMESİ, AB'NİN EN BÜYÜK SORUNUDUR. TÜRKİYE-ALMANYA ARASINDAKİ SORUNLARIN, TÜRKİYE'NİN AB İLE İLİŞKİLERİNE YANSIMAMASI GEREKİR. GELECEĞİ BERABER GÖRÜŞMEMİZ LAZIM. BUNUN YOLU BİR TAKIM TEHDİTLERLE DEĞİL, ORTAK BİR POLİTİKA İLE OLUR.

bozdağ, Irak'ın kuzeyinde yapılması planlanan referandum nedeniyle bölgesel yönetim lideri Barzani'ye çağrıda bulundu...

ORADA KÜRTLER DIŞINDA MİLLETLERDE YAŞIYOR..TEK BAŞINA ALINACAKL KARAR OLAAMZ..BU REFERANDUM BÖLGEDE Kİ HUZURA ZARAR VERECEKTİR....BU REFERANDUMUN BARZANİYE BİR FAYDASI YOKTUR...BENİM ÇAĞRIM BU REFERANDUMU İPTAL ETMELERİDİR..

Odtü'deki yol çalışması nedeniyle yapılan eleştirilere de tepki gösterdi bozdağ...

BİLİYORSUNUZ ANKARAYA ÇOK BÜYÜK BİR HASTANE YAPILIYOR.BU YOLUN YAPILMASI GEREKİYOR...BURADA BİR YOL İHİTİYACI VAR MI VAR...GEREKLİA DILARIN ARTRILMASI ŞARTMI ŞART YAPILAN BU ZARURİYETİ GİDERMEKTİR...TOPRAĞIN ALTINDAN BİR TÜNEL GEREKİYOR..BU ÇERÇEVEDE ODTÜ REKTÖRÜ BAŞKANLIĞINDA BİR ARAYA GELDİLER... BUNLAR HEOP KARŞIYDILAR..BIĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ YAPILDI. ONA KARŞILAR...RENKLI TV KARŞILAR..AKAY KAVŞAĞINA BİLE KARŞI ÇIKTILAR... ÇAĞDAŞ GERİCİ BUNLAR....

Ve Kılıçdaroğlu'nun ''Demokrasi için gerekirse kavga edeceğiz'' sözleri

"SAYIN KILIÇDAROĞLU'NU KAVGA YAPMAYA DEĞİL, HALKIN GÖNLÜNÜ KAZANACAK POLİTİKALAR, PROJELER ÜRETMEYE DAVET EDİYORUM. KAVGA EDENE BU HALK BUGÜNE KADAR İKTİDAR YÜZÜ GÖSTERMEDİ. EYLEM YAPANLARA DA GÖSTERMEDİ. EĞER ÖYLE OLSAYDI PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ÇOKTAN İKTİDAR OLURDU TÜRKİYE'DE, EĞER ÖYLE OLSAYDI DHKP-C İKTİDAR OLURDU."

hükümet sözcüsü, Kılıçdaroğlu'nun sihalarla vurulanların sivil olup olmadığı araştırılsın açıklamasına da yanıt verdi..

SAYIN KILIÇDAROĞLU BELGE SORUYORDA TERÖRİSTİN BELEGESİ OLUR MU?...GÜVENLİK GÜÇLERİ SENİN BELGEN VARMI DİYE BİLİR Mİ ...

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz