Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinde yeniden yaşam yolculuğu

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinde yeniden yaşam yolculuğu

Dünya Organ Nakli Derneği seçilmiş Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal, hastaların yaşam umudu olmaya devam ediyor. Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinde Prof.Dr.Haberal ve ekibi tarafından yapılan başarılı böbrek nakli ile bir kişi daha yeniden yaşam yolculuğuna başladı... Prof.Dr. Haberal ameliyatın ardından Çekmeköy'deki Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz Merkezinde incelemelerde bulundu. Hastalarla tek tek ilgilendi.

Başkent Üniversitesi İstanbul hastanesinde yapılan başarılı operasyonlarla hastalar sağlıklı yaşama kavuşmaya devam ediyor.

Dünya Organ Nakli Derneği seçilmiş Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal ve ekibi tarafından yapılan böbrek nakli ile, bir kişi daha yeniden yaşam yolculuğuna başladı.

4 yıldır diyalize giren hasta, eşinin bağışladığı böbrek ile yeni hayatına "Merhaba" dedi.

Prof. Haberal başarılı operasyonun ardından tedavi gören diğer hastaları da ziyaret etti.

Prof.Dr.Mehmet Haberal'ın sonraki durağı; ileri teknoloji ile donatılan, kaliteden ödün vermeyen hizmetiyle,hasta memnuniyetini ön planda tutan Çekmeköy'deki Başkent üniversitesi İstanbul diyaliz merkezinin yeni binası oldu. Prof.Haberal'a Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zeynep Eti, Hastane Müdürü Ferda Aksulu da eşlik etti.

Hastalarla tek tek ilgilenen Haberal burada da yoğun ilgiyle karşılaştı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz