Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz Merkezi Çekmeköy'de hizmete girdi

Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz Merkezi Çekmeköy'de hizmete girdi

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Diyaliz Merkezi; Çekmeköy'deki yeni binasında hastalarını ağırlamaya başladı... Son teknoloji ile donatılan merkezde, hastalara kaliteli sağlık hizmeti veriliyor. Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, merkezin ilk çalışma gününde incelemelerde bulundu; hastalar ile tek tek ilgilendi... "Bizim işimiz en kaliteli sağlık hizmetini, en kaliteli eğitim sistemini kurmak; Biz bunu yapıyoruz" diyen Haberal'a, hastalar da şükranlarını iletti.

Başkent Üniversitesi İstanbul diyaliz merkezi, Son teknoloji ile donatılan Çekmeköy'deki yeni merkez binasında hizmet vermeye başladı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da ilk gün merkezde incelemelerde bulundu; hastalar ile tek tek ilgilendi.

Diyaliz hastaları, Prof. Dr. Haberal'a şükranlarını iletti.

-AVRUPA'DAN DOKTORLAR GELİP BU MERKEZİ GÖRMELİ.

-ÇOK MEMNUNUZ. HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

-HABERAL BİZİM GURURUMUZ.

Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi'nin tüm kurumlarında olduğu gibi bu merkezde de önceliğin "kalite" olduğunu vurguladı.

BEN KALİTEYLE MEŞGULUM BURAYA GELEN VATANDAŞ BENİM YERİM BURASI DİYOR MU ÖNEMLİ OLAN O İSTER 3 GELSİN İSTER 5 GELSİN BENİ KALİTE İLGİLENDİRİYOR HASTA BİLECEK Kİ BURASI BENİM İÇİN YAPILDI. BENİM SAĞLIĞIMA KATKI SAĞLAMAK İÇİN YAPILDI
EN KALİTELİ ŞEKİLDE. BEN BU KURUMLARI KALİTE İÇİN KURDUM EĞİTİMİNİ DE ÖYLE SAĞLIĞINI DA ÖYLE VAR MI BÖYLE DİYALİZ MERKEZİ GSTERİN HİZMET BÖYLE YAPILIR
HASTA KENDİNE NEREYİ UYGUN GÖRÜYORSA ORAYA GİTSİN BİZE İNANIORSA BİZE GELSİN BAŞKAYA YERE İNANIYOSA ORAYA
BİZİM İŞİMİZ EN KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİNİ EN KALİTELİ EĞİTİM SİSTEMİNİ KURMAK BİZ BUNU YAPIYORUZ
KALİTELİ SAĞLIK İSTİYOR BUYRUN YERİ BURASI KALİTELİ EĞİTİM Mİ İSTİYOR BUYRUN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİZDEN BU KADAR

Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz merkezinin sorumlu Müdürü Nefrolog Prof. Dr. Eyüp Külah da sözlerine "Rehberimiz, Prof. Dr. Mehmet Haberal" diyerek, başladı.

KURUCUMUZ ,REHBERİMİZ MEHMET HABERAL.TÜRKİYE'DE DİYALİZ KONUSUNA ÖNCÜLÜK ETMİŞ BİR HOCADIR. ONUN ÖNCELİKLE SÖYLEDİĞİ HASTAYA HİZMETTE KALİTE. HER GELDİĞİNDE ONUN ÖNERİLERİNİ ALDIK. TÜRKİYE'DE İLK NAKLİ YAPAN ODUR AMA SADECE TRANSPLANTASYONUN DEĞİL;DİYALİZİN DE İLKİDİR HOCAM.

Prof. Dr. Eyüp Külah ile Merkezin Başhemşiresi Ebru Akgüç "her şeyi hastaların ihtiyaçlarına göre düzenlediğine" de dikkati çekti.

DİYALİZ HASTALARI YAKLAŞIK 12 SAATİNİ BURADA DİYALİZ MERKEZİNDE GEÇİRİYOR. BİZ DE ŞARTLARI EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ. HASTALARIN İHTİYAÇLARINA GÖRE DÜZENLENDİ BU MERKEZ. HER HASTAYA AYRI TELEVİZYON OLUŞTURULDU. ONLARA DAHA İYİ BİR DİYALİZ ORTAMI SAĞLAMAK İÇİN HAREKET ETTİK.

1985 YILINDA KOZYATAĞINDA DAHA SONRA ALTUNİZADE DE ŞİMDİ DE ÇEKMEKÖYDE HİZMET VERMEYE BAŞLADIK. 42 KİŞİ OLARAK HİZMETİMİZE DEVAM EDİYORUZ. ÖNCELİĞİMİZ HASTALARA KALİTELİ HİZMET SUNMAK. 6 GÜN 3 SAAT ŞEKLİNDE DİYALİZ HİZMETİ SUNUYORUZ.

Başkent Üniversitesi İstanbul Diyaliz Merkezinde hastaların konforu da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş..
Soyunma kabinleri, diyaliz esnasında izleyebilecekleri televizyonlar, ücretsiz internet, yemek servisi ile hastaların en iyi hizmeti almaları amaçlanıyor...
Merkeze ulaşım da ücretsiz olarak servisler ile sağlanıyor. Hastalar evlerinden alınıyor, evlerine bırakılıyor.

DİYALİZ ESNASINDA HASTALARIN BESLENME KAFETERYA HİZMETİ, BESLENME,SON TEKNOLOJİ CİHAZLARIMIZLA HİZMETİMİZE DEVAM EDİYOR. HASTALARIMIZIN TERCİHİ DE MERHMET HABERAL HOCAMIZIN KALİTESİ NEDENİYLE BURAYI TERCİH ETMEKTEDİRLER. BİZ DE ONUN ÖNDERLİĞİNDE HİZMETİMİZE DEVAM EDİYORUZ.

Diyaliz Merkezi'ndeki incelemelerini tamamlayan Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinde geçti. Haberal burada da hastaların sıcak ilgisi ile karşılaştı.

O KADAR GÜZEL ŞEYLER YAPTINIZ Kİ HARİKASINIZ.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz