İstanbul Hastanesinde "Yeniden Yaşam Yolculuğu"

İstanbul Hastanesinde "Yeniden Yaşam Yolculuğu"

Dünya Organ Nakli Derneği'nin Seçilmiş Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal ve ekibi, başarılı organ nakli ameliyatlarına devam ediyor... Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde yapılan böbrek nakli ile bir hasta daha sağlıklı bir hayata merhaba dedi... Yeni bir yaşam yolculuğunun heyecanını yaşayan aile, Profesör Haberal'a şükranlarını iletti; organ bağışı çağrısı yaptı.

Dünya Organ Nakli Derneği'nin Seçilmiş Başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal ve ekibi, başarılı organ nakli ameliyatlarına bir yenisini daha ekledi.

Profesör Haberal, kurucusu ve yönetim üst kurulu başkanı olduğu Başkent Üniversitesi'nin İstanbul Hastanesi'nde, ekibiyle birlikte bir kronik böbrek hastasının daha yeni bir yaşam yolculuğuna çıkmasını sağladı

64 yaşındaki İsmail Mamaş'a kronik böbrek yetmezliği teşhisi konmuştu. Teşhisin ardından Mamaş'ın oğlu 30 yaşındaki Yasin Mamaş babasına böbreğini bağışlamaya karar verdi. Baba oğul arasında kan ve doku uyumunun saptanmasının ardından nakil için tarih kararlaştırıldı.

Prof.Dr.Mehmet Haberal ve ekibi tarafından yapılan başarılı nakil sonunda hem baba hem de oğlu çok mutluydu

Mamaş ailesi Prof.Haberal'a şükranlarını iletti.

-HOCAMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN

Mesajlar ortaktı;"Organlarınızı bağışlayın, hayat kurtarın"

-ORGANLARINIZI BAĞIŞLAYIN

Prof.Haberal ameliyatın ardından, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Başhekimi profesör doktor Zeynep Eti birlikte ile Çekmeköy'deki Diyaliz Merkezine geçti...Prof.Haberal, tam kapasite ile 3 Temmuz'da hizmete girmesi beklenen merkezde incelemelerde bulundu.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz