Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde yeni bir yaşam yolculuğu

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde yeni bir yaşam yolculuğu

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde Prof.Dr.Mehmet Haberal ve ekibi tarafından yapılan başarılı nakille, bir kronik böbrek hastası daha yeniden yaşam yolculuğuna başladı...Sağlıklı bir hayata ilk adımını atan Ersin Bayram ve ailesi, Profesör Haberal'a şükranlarını iletti ; organ bağışı çağrısı yaptı.

İYİKİ VARSINIZ..

Prof.Dr.Mehmet Haberal, başarılı organ nakli ameliyatlarına imza atmaya devam ediyor

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesinde yapılan böbrek nakli ile bir hasta daha yeniden yaşam yolculuğuna başladı.

Ersin Bayram. 35 yaşında...Böbrek yetmezliği vardı ve 7 aydır diyalize giriyordu. Annesi 53 yaşındaki Yadigar Bayram, evladının sağlığına kavuşması için böbreğini bağışlamaya karar verdi. Yapılan tetkikler sonucunda gerekli uyumun var olduğu tespit edildi ve Ameliyat tarihi belirlendi.

Prof.Dr.Mehmet Haberal ve ekibi tarafından gerçekleşen nakil ile Ersin Bayram sağlıklı bir hayata ilk adımını attı...O'nun annesinin ve yakınlarının teşekkürleri Prof.Haberal ve ekibineydi.

ALLAH RAZI OLSUN HABERAL HOCAMIZDAN, BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDEN VE DİĞER HOCALARIMIZDAN

Bayram ailesi "Organ bağışı" çağrısı da yaptı..

HERKES ORGANINI BAĞIŞLASIN ÇOK BÜYÜK BİR SEVABI VAR.
ORGANLARINIZI BAĞIŞLAYIN ÇOK GÜZEL BİR ŞEY.

Başkent Üniversitesi kurucusu ve yönetim üst kurulu başkanı Prof.Dr.Mehmet Haberal, organ nakli ameliyatının ardından, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Zeynep Eti ile inşaatı süren Çekmeköy'deki diyaliz merkezini ziyaret etti...8 katlı merkezde incelemelerde bulunan Prof.Haberal, daha sonra Ankara'ya hareket etti.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz