Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanları bir araya getirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanları bir araya getirdi

Kulüpler birliği'nin evsahipliğindeki "Futbol Zirvesi" başladı... Birçok konuşmacının yer aldığı zirvede, ilginç anlar yaşandı... Açılış konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe ve Galatasaray başkanlarını biraraya getirdi.

Kulüpler Birliği Vakfı tarafından ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi, başladı.

Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı zirvede, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulüp başkanları ve birçok futbolcu katıldı.

Zirvenin açılış konuşmasını yapan Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ, bu organizasyonu her yıl tekrarlamayı amaçladıklarını ve futbolun tüm aktörleri arasında sevginin, dostluk ve birliğin devamını arzu ettiklerini söyledi.

Her hafta hakem hatalarını konuştuklarını vurgulayan Gümüşdağ, "Video hakem minimum hata, maksimum başarı getirecektir. Maç yönetim kalitesini yüksek standartlara getirecek. Aynı zamanda hakemlerimize saygınlıklarını, futbol seyir zevkini artıracak uygulamadır." ifadelerini kullandı.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ, açılış konuşmalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir plaket takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da zirveye konuşmacı olarak katılan isimlere birer plaket verdi.

Kulüp başkanlarıyla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten birbirleriyle tokalaşmalarını istedi. İkili, Cumhurbaşkanı'nın isteğini geri çevirmedi. Bu arada Aziz Yıldırım ve Trabzonspor kulübü başkanı Muharrem Usta'nın tokalaşmaması dikkat çekti.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz