Gök:Bu sözün azmettiricisi var

Gök:Bu sözün azmettiricisi var

Chp grupbaşkanvekili Levent Gök, AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem'e tepkisini bugünde sürdürdü. Açıklamanın sıradan bir açıklama olmadığını savunan Gök ''Bu sözün azmettiricisi vardır'' dedi, bireysel silahlanmaya dikkati çekti..Chp grupbaşkanvekili, Partisinin referandum kampanyasına ilişkinde bilgi de verdi.

EĞER REFERANDUMDA EVET ÇIKMAZSA İÇ SAVAŞ ÇIKAR SÖZLERİNİ SÖYLEMESİ SIRADAN BİR SÖZ DEĞİLDRİ..BU SÖZÜN AZMETTİRİCİ VARDIR..İL BAŞKAN YARDIMCISI BU SÖZLERİ SÖYLERKEN BİR YERLERDEN DESTEK ALDI. İSTİFASIYLA BU İŞ GEÇİŞTİRİLEMEZ...

AKP Manisa İl Başkan Yardımcısı Ozan Erdem'in sözlerine chp'nin tepkisi devam ediyor..
grupbaşkanvekili Levent Gök, iktidara istifa ile geçiştirilemez dedi. Bireysel silahlanmadaki artışa dikkati çekti...

TC DE ÇOK BÜYÜK BİR SİLAHLANMA VAR ÇOK KİŞİ RUHSATLI SİLAH ALMAYA ÇALIŞIYOR. DURUM VAHİM DURUM VAHİM 2016 YILI İTİBARİYELE TC DE RUHSATLI VE RUHSATSIZ SİLAH SAYISININ 25 MİLYONA ULAŞTIĞI BİLİGİS VAR...BUNU YÜZDE 15 RUHSATLI VAHİM OLAN TARAFI YÜZDE 85 RUHSATSIZ..
ŞUNLARI SÖYLÜYOR ŞEREF MALKOÇ VATANDAŞIN RUHSATLI SİLAH ALMASINDA ÖNÜNE ENGEL ÇIKARILIYOR..İÇ İŞLERİ BAKANIMIZ BUNLA İLİGLİ BİR YASA TALEP EDECEK MİLLETİMİZN SİLAHLI RUHSAT ALMASININ ÖNÜ AÇILACAK ..DEDİ VE DEVAM ETTİ...MİLLETİN MEŞRU MÜDAFA HAKKINI SAVUNMASI İÇİN RUHSATLI SİLAHIN ÖNÜ AÇILMALI LAZIM... ŞEREF MALKOÇUCN BU SÖZLERİNİNA DRIDAN BİR AY SONRA ÇIKARILAN 667 KARARNAMEİLE SİLAH RUHSATI İPTAL EDİLMİŞ OLANLARA SADECE 3 BİN TL PARA ÖDEMEK KAYDIYLA TEKRAR RUHSAT VERİLEBİLİR HÜKMÜ GETİRLDİ. NİÇİN BİR DEVLET SİLAHLANMAYI TEŞVİK EDER DEĞERLİ ARKADAŞALARIM....

Gök'ün hedefinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle Pamukkale İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü de vardı..

PAMUK KALE İLÇE EĞİTİM MÜDÜRÜ DE O DA YAPMIŞ OLDUĞU TWİTTE BU REFERANDUMLA 90 YIL ÖNCEKİ KURULAN CUMHURİYETİN 90 YIL SONRA TEKRAR GERİ ALACAĞINI İFADE EDEN EĞER EVET ÇIKMAZSA BİR 90 YIL DAHA SÜRÜNECEKLERİNİ İFADEE DEN BİR TWİT ATARAK O DA EVET KAMPNYASINDA YERİNİ ALDI..DERHAL ZEKERİYE ÇAMLIBEL DENİLEN BU ŞAHIS DERHAL GÖREVDEN ALINMALI VE GEREĞİ YAPILMALIDIR...

Chp'li Gök Ankara Üniversitesi'nin , saati 17 TL olan doktora derslerine ‘bütçe yetersizliği’ gerekçesiyle onay vermemesini gündeme taşıdı..

BU HOCALAR 17 TL YE DERS VERİYORLAR ...VE BUNLARA ÖDENEK YOK DİYE DESR VERİLMEYECEĞİ İFADE EDİLDİ..YİNE SÜHALY BATUMA AYNI ŞEY SÖYLENDİ..ŞİMDİ SAATİ 17 TL YE HOCALARADERS VERMEK İÇİN ÖDENEK BULAMIYORSUNUZDÜN ÖĞRENİYORSUNUZ BAŞBAKAN 15 MİLYON GENÇE MEKTUP YAZACAKMIŞ..NE KADAR EDER BUNUN FAURASI ..KİM KARŞILAYACAK BUNU FATURASINI

Chp'nin refarandum kampanyasına ilşkin bilgide veren chp grupbaşkanvekili refarandum tarihinde ohal'in kaldırılması için iktidara çağrıda bulundu..

KARŞITLIK İÇERMEYEN TAMAMEN MEDENİ VE GÜLERYÜZLÜ BİR BİÇİMDE AKP YİDE KUCAKLAYAN BÜTÜN TC Yİ KUCAKLAYAN KAMPANYA YÜRÜTECEĞİZ...NEDEMİŞTİ 26 KASIMDA BAŞBAKAN OHAL DÖNEMİNDE REFRANDUM YAPILIYOR DEDİRTİRMEYİZ.SAYIN BİLANİ YILDIRIM SÖZÜNÜN ERİ İSEN MERTSEN...SÖZÜNÜN GEREĞİNİ YAP.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz