Ankara'da Feci Kaza

  • 10 Ekim 2010

Ankara Eşref Bitlis Caddesi'nde feci bir trafik kazası meydana geldi. Aşırı hız yapan aracın sürücüsü kontrolü kaybederek, karşı yönden gelen bir başka aracın üzerine düştü. Kazada 5 kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerin 4'ü aynı aileden...


Aşırı hız ve dikkatsizlik yine faciaya neden oldu.

Ankara'nın Yenimahelle ilçesi Eşref Bitlis caddesi'nde sabaha karşı saat 4'te meydana gelen feci trafik kazası, görenleri dehşete düşürdü.

Mert Karakılıç'ın kullandığı araç iddialara göre aşırı hızlıydı. Karakılıç bir süre sonra direksiyon kontrolünü kaybeti ve önce orta refüjdeki ağaca çarptı.

Hızını alamayan araç daha sonra karşı yönden gelen ve Tezel ailesinden 4 kişinin bulunduğu bir başka aracın üzerine düştü.

Kazada, Mert Karakılıç ile İsmail, Ayşe, Metin ve Meltem Tezel can verdi.Kazanın meydana geldiği Eşref Bitlis Caddesi trafiğe kapatıldı, olay yerine kurtarma ekipleri ve çok sayıda ambulans geldi.

Kurtarma ekipleri hurdaya dönen araçtakileri çıkarmak için dakikalarca uğraştı.

Kazada ölenlerin yakınları, olay yerinde gördükleri manzara karşısında ise sinir krizleri geçirdi.

Aşırı hız ve dikkatsizliğin bir aileyi yok ettiği kazada Mert Karakılıç'ın babası ile Tezel ailesinin yakınları arasında kavga çıktı. Polis kavgayı güçlükle ayırdı.