BJK Eski Yöneticisine Silahlı Saldırı

BJK Eski Yöneticisine Silahlı Saldırı

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul'da ortağı olduğu restoranda silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti... Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili iki kişi yakalandı. Kimlikleri tespit edilen üç kişinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği olay Bakırköy, Yeşilköy Mahallesinde meydana geldi.

Ortağı olduğu Balık restoranında bulunan Beşiktaş kulübü eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na, kimliği belirlenemeyen kişilerce silahlı saldırı düzenlendi.

Olayda Mahmutyazıcıoğlu ve yanında bulunan şoförü yaralandı.

Saldırıyı düzenleyenler kaçarken durum polis ve sağlık ekiplerine haber verildi.

Mahmutyazıcıoğlu ile şoförü, ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu tüm çabalara rağmen kurtarılamadı...Saldırıyla ilgili ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı... Edinilen bilgiye göre, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile görüşmek için restorana 4 kişi geldi.

Şüphelilerden ikisi restoranın arka tarafında bulunan masada Mahmutyazıcıoğlu ile görüşmeye başladı. Bu sırada tartışma çıkmasıyla iki saldırgan önce masada iki el ateş etti.

Ardından restoran dışından iki el daha ateş ederek bekleyen diğer iki kişiyle olay yerinden uzaklaştı.

Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili iki kişi yakalandı. Kimlikleri tespit edilen üç kişinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor. Mahmutyazıcıoğlu'nun saldırıya uğradığı restoranda 2017 yılında da Avukat Kudbettin Kaya'nın öldürüldüğü kaydedildi.

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Rize'de toprağa verileceği öğrenildi. Hayatını kaybeden Mahmutyazıcıoğlu sunucu Ece Erken ile evliydi.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz