Kılıçdaroğlu Yeni Bir Belge Açıkladı

Kılıçdaroğlu Yeni Bir Belge Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açıkladığı bir belge üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı, sert ifadelerle eleştirilerde bulundu...

Önce AK Partiyi zapturapt altına aldı sonra tüm kurucularını artiden attı sonra partiyi ailesine peşkeş çekti sonra devleti ailesinin isteklerine boyun eğdirdi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yine hedefindeydi.

Bu devletin bürokrasinin hala kalbi atıyor vatansever bürokratlar hala oradalar vatanseverler bu saraydaki ve ailsein kunan dışına direniyorlar. Belge yağıyor yolsuzluklar israflar peşkeşler sadece bir tanesine yşahit olmanız için davet ettim.

Kılıçdaroğlu önünde duran belgeleri gösterdi, ardından Cumhurbaşkanını hedef alan o yeni belgeyi açıkladı.

Bu değil bu da değil bunu da anlatmıyorum isterseniz anlatabilirim sizde görün yüzlercesi var bazıları bizzat saraydaki şahıs tarafından imzalanmış.

Birde belgeyi anlatayım 3 Nisan 2018 bir açık ihale yapılıyor bu ahileyi 15 firma katılıyor ihalenin bedeli 3 Milyar 198 milyor 743 127 Lira ama kazanan firmaya bu ihale verilmez neden çünkü 5 7li çeteden değli bu nedenle ihale iptal edilir.

Aynı iş bir daha ihale edilir ..Aynı iş bu kez 3 milyar 200 milyona değli 9 milyar 449 milyon..5'li çeteye peşkeş çekilir şaraydaki şahıs ne için imza atıyor. Anladınız mı? Aradaki 6 milyarlık fark için 6 milyar lira çeteye peşkeş çekiliyor.

CHP Lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslerdi

Hiç merak etmeyin bu daha başlangıç hepsini açıklayacağım ..sana çok sürprizlerim var

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz