AK Parti'den, İmamoğlu'na Yemek Tepkisi

AK Parti'den, İmamoğlu'na Yemek Tepkisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, kar krizi yaşandığında İstanbul'da İngiliz büyükelçiyle yemekte biraraya gelmesi polemik konusu oldu... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "kriz varken, saatlerini restoranda geçirmesi siyasi tartışma olur" dedi. İmamoğlu'nun yanıtı ise "karın başladığı andan itibaren hangi noktada zaafiyet varsa akışkanlığı sağladık. Mağdur olanlardan da özür diliyoruz" şeklinde oldu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da, iktidarın karalama kampanyası yürüttüğünü savundu.

İstanbul'da kar yağışı hayatı yine olumsuz etkiledi; bilindik manzaralar yaşandı, tartışmalar aynıydı ancak kar yağışının etkili olduğu saatlerdeki bu görüntü polemik konusu oldu

AK Parti sözcüleri, İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı İmamoğlu'nu, İstanbul'da kar sorunu yaşanırken, İngiliz büyükelçi ve eşi ile yemek yemesini eleştirdi.

Siyasi tartışma konusuna dönüşen o yemekle ilgili eleştirilere yanıt gecikmedi.

AK Parti ile CHP'yi karşı karşıya getiren o yemekle ilgili görüntülerin nasıl ortaya çıktığı da tartışmanın farklı bir boyutunu oluşturdu.

AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediyesini karla mücadelede yetersiz kalmakla suçlamayı sürdürdü

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da tartışmaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile katıldı.

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ı etiketleyen Kılıçdaroğlu, "Siz halk belediyeciliği yapmaya devam edin; gerisi boş, Saray kadar bomboş" mesajını paylaştı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz