Başkent Üniversitesi ve Kent Konseyi'nden Ankara İçin Öncü Adım

Başkent Üniversitesi ve Kent Konseyi'nden Ankara İçin Öncü Adım

Başkent Üniversitesi bu kez Başkent Ankara için öncü bir adım attı.... Ankara Kent Konseyi ile genel ve merkezlerarası yürütülecek projeler ile ilgili 5 anlaşmaya imza attı... Konsey Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve beraberindeki heyet, Başkent Üniversitesi'nde, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal ve akademisyenlerle birararaya geldi. Prof. Dr. Mehmet Haberal, "görevimiz ülkemize sahip çıkıp onu yüceltip yükseltmek" dedi. "Hizmete, eserlere talibiz" diye de ekledi. Başkan Yılmaz da, "Ankara'da atılacak her adımı ve projeleri, bilimin ışığında devam ettirmek istiyoruz" diyerek Başkent Üniversitesi'ne teşekkür etti.

İmzalar bu kez Başkent Ankara için atıldı....

Başkent Üniversitesi ile Ankara Kent Konseyi, genel ve merkezlerarası yürütülecek projelerle ilgili 5 anlaşma imzaladı...

Başkent Üniversitesi Afet, eğitim,müdahale uygulama ve araştırma merkezi, göç araştırmaları merkezi, Güzel sanatlar tasarım ve mimarlık fakültesi seramik sanat ve uygulama merkezi ile Türk mutfak kültürü araştırma ve uygulama merkezi, Ankara Kent Konseyi ile ortak projeler yürütecek....

Konsey Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve beraberindeki heyet, Başkent Üniversitesi'nde, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Rektör Prof. Dr. Ali Haberal ve akademisyenlerle birararaya geldi.

İlk söz rektör Prof. Dr. Ali Haberal'a aitti.

Daha sonra Prof. Dr. Mehmet Haberal söz aldı...

"Başkent Üniversitesi olarak ay yıldızlı türk bayrağını dünyanın en tepesinde dalgalandırıyoruz" dedi, önemli mesajlar verdi.

Halil İbrahim Yılmaz da dünya markası başkent üniversitesi ile işbirliğinin önemine vurgu yaptı....

Konuşmaların ardından protokoller imzalandı....

Günün anısına karşılıklı hediyeler takdim edildi.... İmza töreni, aile fotoğrafı ile sona erdi...

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz