Binali Yıldırım, otogar esnafıyla sahurda buluştu

Binali Yıldırım, otogar esnafıyla sahurda buluştu

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Harem Otogarı'nda vatandaşlarla sahur yaptı. Esprileri ile dinleyenleri gülümseten Yıldırım, köprü cezalarının silinmesine yönelik teklifin bu hafta mecliste görüşüleceğini söyledi. Harem otogarının başkan olsa da olmasa da taşınacağının sözünü de verdi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Harem Otogarında düzenlenen sahur programında, otobüsçüler, taksiciler, minibüsçüler ve kamyoncuların temsilcileriyle bir araya geldi.

Temsilcilerle sohbet eden Yıldırım, sorunlarını dinleyip çözüm önerileri sundu.

Yıldırım, sahurda yaptığı konuşmada, köprülerden araç sınıflandırması itibarıyla kullanılması yasak geçişler nedeniyle düzenlenen cezalar hakkında bilgi verdi.

"KÖPRÜ CEZALARI, ONLAR TAMAM VERİLİDİ TEKLİF BU HAFTA GÖRÜŞÜLECEK O İŞ TAMAM BUNDAN SONRADA VIZIR VIZIR GEÇECEKLER CEZASIZ BİR VE 2 KÖPRÜDENDE GEÇECEKLER CEZASIZ"

Yıldırım, Harem otogoranın en kısa zamanda taşınacağının sözünü verdi.

"BURANIN TAŞINMA HİKAYESİ VAR BAŞKAN UZUN UZUADAIIYA ANLATTI, BU ARTIK, GELİŞEN ŞARTLAR İÇİNDE İNŞALLAH, GEREĞİ YAPILACAK, İSTER BAŞKAN OLAYIM OLMAYAYIOM SÖZÜNÜDE VERİYORUM OLMAZSADA YAPILACAK OLURSADA YAPILACAK"

Binali Yıldırım'ın konuşmasında yaptığı espriler ise dinleyenleri gülümsetti.

"BEN İSTANBULDA GÖZÜMÜ BURADA AÇTIM, ŞUARADA ARABALIYLA GEÇERKEN, DENİZİN DENİZ OLDUĞUNDA BİLİMİYORUZ, BİRDE BAKTIM GEMİ HAREKET EDİYOR, NE OLUR YA ZELZELEMİ OLUR DEDİM. VAPURU İL DEFA GÖRDÜM O KADAR ETKİLENDİM"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz