Game Of Thrones tüm dünyada aynı saatte yayımlandı

Game Of Thrones tüm dünyada aynı saatte yayımlandı

Game of Thrones adlı dizinin final sezonunun birinci bölümü milyonlarca insanı uykusuz bıraktı... Tüm dünyada aynı saatte yayımlanan diziyi izleyenlerin bir bölümü de işe gidemedi... İngiltere ve Avustralya'da, milyonlarca çalışanın işe gitmemek için rapor aldığı belirtildi..

Dünyanın en çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Game of Thrones'un final sezonunun birinci bölümü, tüm dünyada aynı saatte yayımlandı.

Türkiye saatiyle sabaha karşı 04.00'te yayımlanan dizi, dünya genelinde milyonlarca kişiyi uykusuz bıraktı.

İngiltere'de yapılan bir anket, diziyi izlemeleri yüzünden çalışanların yüzde 6'sının ertesi gün hastalık izni aldığını belirledi... Bu oranın, 3.1 milyon kişiye karşılık geldiği belirtildi..

Dizi Avustralya'nın bazı eyaletlerinde sabah 09.00, bazılarında da saat farkı nedeniyle 11.00'de yayımlandı. Dizinin heyecanla beklenen son sezonunun başlamasından önce on binlerce çalışanın, hastalık izni almak için başvurduğu kaydedildi.

George Martin'in romanından uyarlanan dizinin ilk sezonu 2011'de yayımlandı. Dünya genelinde bir milyar kişi tarafından korsan yollarla izlenerek rekor kıran dizinin son sezonu altı bölümden oluşuyor.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz