MHP Lideri Bahçeli Zongultak'da

MHP Lideri Bahçeli Zongultak'da

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, seçim çalışmalarına Zonguldak'ta devam etti... Avrupa Parlamentosu'nda kabul edilen Türkiye raporuna tepki gösteren Bahçeli, "Bize, aba altından sopa gösteriyorlar, Türkiye bu zillet ve husumet emellerini asla sineye çekmez" dedi.

BİZE PARMAK SALLIYORLAR. BİZ ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERİYORLAR. FETÖ'CÜLERİN, PKK'LILARIN TESİRİYLE TÜRKİYE HAKKINDA DEĞERLENDİRME YAPIYORLAR.

Partisinin Zonguldak mitinginde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrupa Parlamentosu'na tepki gösterdi.

TÜRK MİLLETİ BU OYUNLARI YUTMAZ. TÜRKİYE BU ZİLLET VE HUSUMET EMELLERİ SİNEYE ASLA ÇEKMEZ. ASLINDA İSTİYORLAR Kİ, BÖLÜNELİM. İSTİYORLAR Kİ, SEVR ŞARTLARINA RİCAT EDELİM. YOK ÖYLE YAĞMA! ŞİMDİYE KADAR BAŞARAMADILAR, BUNDAN SONRA DA BAŞARAMAYACAKLARDIR.

Bahçeli, 31 Mart'ta Türkiye'nin istikbalinin oylanacağını ifade etti.

İSTERSE 15 TEMMUZ GECESİNDE OLDUĞU GİBİ, TEPEMİZDEN BOMBA ATSINLAR, KURŞUN YAĞDIRSINLAR. YAPAMAZLAR, BU MİLLETİ GEÇEMEZLER, TÜRKİYE'Yİ YIKAMAZLAR. BİZ BEKAMIZA SAHİP ÇIKTIĞIMIZ SÜRECE ZALİME DİRENİRİZ. BİZ BEKAMIZA SAHİP ÇIKTIĞIMIZ MÜDDETÇE HAİNE AMAN DİLETİRİZ. BU NEDENLE 31 MART SEÇİMLERİ BİR BEKA SEÇİMİDİR.

MHP liderinin hedefinde Millet İttifakı vardı.

ZİLLET İTTİFAKI TÜRKİYE'NİN KARŞISINDAKİ ÇETEDİR, ŞEBEKEDİR, MİHRAKTIR. ZİLLET İTTİFAKI SİYASİ ALDATMA VE KANDIRMA MARKASIDIR. DİKKAT BUYURUNUZ, 31 MART SEÇİMLERİNDEN ÇOK KORKUYORLAR. BAŞLARINA GELECEKLERİ GÖRÜYORLAR. BELALARINI BULACAKLARINI HİSSEDİYORLAR. ZONGULDAK'IN İRADESİNDEN ÜRKÜYORLAR, HEYBETİNDEN TİR TİR TİTRİYORLAR. AMA KORKULARI BEYHUDEDİR, KAÇACAKLARI, SAKLANACAKLARI YER KALMAMIŞTIR. BİLİNİZ Kİ, VAKTİ GELDİĞİNDE MUTLAKA SANDIKTA MİLLETİMİZE HESAP VERECEKLERDİR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz