Beşiktaşlı futbolculardan bir şikayet daha

Beşiktaşlı futbolculardan bir şikayet daha

Siyah-Beyazlılar’da bir yabancı daha alacakları sebebiyle kulübünü FIFA’ya şikayet etti... Yaklaşık 7 aydır paralarını alamayan yerli futbolcular ise herhangi bir girişimde bulunmadı


Beşiktaş’ta özellikle bu sezonla birlikte birçok oyuncunun ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle kulübü FIFA’ya şikayet etmişti

Özelikle yabancı futbolcular, bu konuda başı çekerken, onlara sadece Avrupa’dan gelen Türk oyuncular eşlik etti.

Siyah-Beyazlılar’ın kadrosunda yer alan diğer Türk oyuncular ise yaşanan bu gelişmeler karşısında suskun kaldı

teknik direktör Şenol Güneş’in, geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında, takımın kötü gidişini ekonomik konulara getirmesi, hemen hemen tüm takımın paralarını zamanında alamadığının göstergesi oldu.

yerli isimlerin de yaklaşık 7 aydır paralarını alamadıkları bildirildi.

Siyah-Beyazlılar’da futbolcular adeta birer birer paralarını alabilmek için FIFA’nın yolunu tutarken, bu kervana son olarak performansı sebebiyle eleştirilen Loris Karius katılmıştı.

Karius, 4 aydır parasını alamadığı için menaceri aracılığıyla FIFA’ya başvurusunu yaptı.

Alman file bekçisiyle birlikte kulübü son iki yıl içerisinde FIFA ya da TFF’ye şikayet eden futbolcu sayısı 9’a yükselmiş oldu.

Karius’tan önce Gökhan Töre, Pepe, Medel, Vagner Love, Veli Kavlak, Tolgay Arslan, Ryan Babel ve Ricardo Quaresma bu sezon Beşiktaş’ı FIFA veya TFF’ye şikayet eden futbolcular oldu.


Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz