Tanzim satışlara temizlik malzemesi de ekleniyor

Tanzim satışlara temizlik malzemesi de ekleniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Keçiören ve Sincan İlçelerinde, toplu açılış törenlerinde cumhur ittifakına destek istedi. Gündeminin ilk sırasında yine meyve sebze fiyatları vardı. Tanzim satışlarına temizlik malzemeleri ve bakliyat ürünlerinin de ekleneceğini duyurdu. Millet Kıraathanesi ziyaretinden ise Ankara'ya yeni dönemde metrobüs geleceğini müjdeledi. Erdoğan'ın hedefinde ise anamuhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı; Cumhuriyet Halk partisi genel başkanına hem millet ittifakı, hem iş bankası hisseleri üzerinden yüklendi...

"PATLICAN, DOMATES, SALATALIK... FİYATLARI TIRMANDIRMAYA BAŞLADILAR. BU BİR TERÖR ESTİRMEYDİ"

"Oyun oynanıyor" dedi, Tanzim satışları işaret etti....

"NASIL GABARDA CUDİDE İNLERİNE GİRDİYSEK GIDA TERÖRÜNE DE SEMT PAZARLARINI KURARARK UCUZ ÜRÜNÜ SATMAYA BAŞLADIK. "

Seçim kampanyasına Başkent'te devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, satışların meyve sebzeyle sınırlı kalmayacağını keçiören'den duyurdu....

"TEMİZLİK MALZ. BUNA GİRECEĞİZ. "

Sincan'daki konuşmasında da yelpazeyi genişletti.... bakliyat ürünlerini de ekledi listeye....

"PATATES... NOLDU. ? BUGÜNDEN İTİBAREN ANKARA İST BAŞLADIK. FİYATLAR YARIYA İNDİ, DAHA DA İNECEK. PİRİNÇ BULGUR ... "

"Fırsatçılar" diye devam etti Erdoğan.... Sözleri sertti....Hedefinde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı.

"FIRSATÇI KİM BİLİYOR MUSUNUZ???? FIRSATÇI ELİNDE İMKAN OLDUĞU HALDE ONU KULLANMAYIP BİR BAŞKA KÖŞEDE PUSUDA BEKLEYENDİR. STOKÇULUK YAPAN. ŞİMDİKİ GİBİ. EN TEHLİKELİ FIRSATÇI BUNLARI BİLDİĞİ HALDE TR DÜŞMANLARI AĞZIYLA SİYASET YAPAN. SEBZE MEYVE OLAYI BUDUR, BAY KEMAL
EKONOMİDEKİ DALGALANMANIN BOYUTUYLA İLGİSİZ ŞEKİLDE FİYATI KATLAYANLAR DA BUNUN İSTİSMARINI YAPANLAR DA BU ÜLKEYE SALDIRANLARIN DEĞİRMENİNE SU TAŞIYOR. 3 KURUŞ FAZLA KAZANMAK VEYA 3 OY FAZLA ALMAK İÇİN BU AZİZ MİLLETİN SIRTINA HANÇER SAPLAMAKTAN ÇEKİNMEYENLERE DERSİNİ KİM VERECEK? 31 MART AKŞAMI BUNLARA OSMANLI TOKADINA VAR MIYIZ?"

Erdoğan, sadece Ankaralılardan değil, İzmirlilerden de oy istedi.

"İZMİR KÖRFEZ PİSLİKTEN, KOKUDAN GEÇİLMİYOR. AYNEN BENİM ALDIĞIM İSTANBUL'UN HALİÇ'İ GİBİ. İNŞALLAH İZMİRLİ KARDEŞLERİMİZ CUMHUR İTTİFAKI'NA VERECEKLER VE NİHAT KARDEŞİMLE İZMİR'İ PIRIL PIRIL YAPACAĞIZ."
"YENİMAHALLEYİ DE ALACAĞIZ CHP YE YAKIŞMIYOR ORASI. "

Cumhurbaşkanı, Keçiören'deki toplu açılış töreninde de CHP'yi hedef aldı....

"YENİDEN BU CHP DEFALARCA BAŞARISIZ OLAN ŞAHSI SAHNEYE SÜRDÜ. "

Erdoğan, eleştirilerini Millet ittifakı üzerinden sürdürdü... Cumhur ittifakına destek istedi.

"BUNLARIN ZİLLET İLLET İTTİFAKI VAR. BİZİM DE CUMHUR İTTİFAKIMIZ VAR. PAZAR KADAR DEĞİL MEZARA KADAR YÜRÜYECEĞİZ.
KILIÇDAROĞLU BİR SÜRÜ ZIRVAYLA MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR. HDP / PKK YI GİZLİYOR. ASIL BÜYÜK İTTİFAKI HDP İLE YAPTILAR. NEREDEN Mİ BİLİYORUZ? KANDİL DEKİ TERÖR BARONLARININ YAPTIKLARI AÇIKLAMALARDAN BİLİYORUZ. PARTİSİNİN ÇÖZMESİ GEREKEN EN BÜYÜK SORUN KENDİSİ OLMUŞ. "

Cumhurbaşkanı, CHP Lideri'nin "Türkiye, Osmanlı'dan sonra ilk kez Londra'daki bir avuç tefeciye teslim edilmiştir" sözlerine de yanıt verdi.

"EN BÜYÜK TEFECİ İMF. IMF İLE İLK ANLAŞMAYI KİM YAPTI? ŞU AN İMF İLE BİR İŞİMİZ YOK.
ŞAYET ÜLKE YÖNETİMİNİ ELE GEÇİRİRLERSE TRYİ İMFE. İŞ BANKASININ YÜZDE 28,5 ORTAĞI. ÜYELERİN ORDA NE YAPIYOR BELLİ DEĞİL. GAZİYE UYGUN OLARAK ATACAĞIZ ADIMLARI BU HİSSEYİ HAZİNEYE DEVREDECEĞİZ. "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz