Kılıçdaroğlu: "belirsizlik süreci içerisinde seçime gidiyoruz"

Kılıçdaroğlu: "belirsizlik süreci içerisinde seçime gidiyoruz"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yerel seçimlere yönelik mesajlar verdi, sandıkta halkla ittifak yapacaklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsmet İnönü'ye Amerikan bayrağı üzerinden yönelttiği sözlere tepkisini sürdüren anamuhalefet lideri, "İnönü gidip katar şeyhinden uçak almadı, o ayıbı Türkiye'ye getirmedi" dedi. Enflasyonla mücadele tedbirleri de Kılıçdaroğlu'nun hedefindeydi.

"TÜRKİYE'NİN İÇİNDE BULUNDUĞU KOŞULLARI BİLİYORUZ. VATANDAŞIN MUTSUZ OLDUĞUNU DA BİLİYORUZ. BİR BELİRSİZLİK SÜRECİ İÇERİSİNDE YİNE BİR SEÇİME GİDECEĞİZ."
"ÖNÜMÜZDE CİDDİ BİR SÜREÇ VAR VE BU SÜRECİ HEPİMİZ DİKKATLE DEĞERLENDİREREK SANDIĞA GİTMELİYİZ."

Yerel seçimlerle ilgili konuştu, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın İsmet İnönü ile ilgili yaptığı Amerikan bayrağı açıklamasına tepki gösterdi

BİRİNCİ YALAN ELİNDE TÜRK BAYRAĞI YOKTU DİYOR. YA NASIL YALAN SÖYLÜYORSUN, YALAN SÖYLEMEK YAKIŞIR MI? EN AZINDAN MAKAMINA SAYGI DUY.
ŞİMDİ BİZE BİR ŞEY SÖYLEYEMİYOR.
KİME SÖYLEYECEK TARİHE GİDİYOR İNÖNÜ'YE SÖYLÜYOR.
İNÖNÜ GİDİP KATAR ŞEYHİNDEN UÇAK ALMADI, O AYIBI TÜRKİYE'YE GETİRMEDİ

Ankara'da CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya gelen CHP Lideri yerel seçimlerde halkla ittifak yapacağız dedi.

"KİMİNLE İTTİFAK YAPACAĞIZ. ÖNCE YILLAR YILLAR AK PARTİ'YE OY VERİP BUGÜN HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYAN AK PARTİLİ KARDEŞLERİMİZLE İTTİFAK YAPACAIZ.
SANDIKTA İTTİFAK YAPACAĞIZ. HALKTAN YANA OLAN BELDEDEN YANA OLAN AYRIMCILIKTAN YANA OLMAYAN HALKINA HESAP VEREN BÜTÜN BELDE HALKINA DİYECEĞİZ Kİ GELİN BİZE OY VERİN."

Enflasyonla mücadele tedbirleri de Kılıçdaroğlu'nun hedefindeydi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vatandaşa fahiş fiyat artışlarını şikayet edin çağrısını, polisiye tedbirler olarak nitelendirdi.

"POLİSİYE TEDBİRLERLE FİYAT MI DÜŞLER, ALLAH AKIL FİKİR VERSİN. MEMLEKETİ YÖNETEMİYORLAR."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz