Arda Turan'ın polis ifadesi ortaya çıktı

Arda Turan'ın polis ifadesi ortaya çıktı

Futbolcu Arda Turan'ın, Şarkıcı Berkay Şahin'ın eşini 'sözlü taciz' ettiği iddiasının ardından çıkan tartışma, hastanede devam etti. Burnundan yaralanan Berkay'ın bulunduğu hastanede iki taraf yeniden karşılaştı. Turan'ın tartışma sırasında silah çektiği öne sürüldü. Olayla ilgili emniyete ifade veren futbolcu, taciz suçlamalarını reddetti; Silahının da beline koyarken ateş aldığını savundu.


Futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e sözlü tacizde bulunduğu iddiası ile taraflar arasında çıkan kavga önce hastaneye, ardından karakola taşındı.

Berkay'ın eşine laf attığı iddiasıyla başlayan tartışma sırasında Turan, şarkıcının burnuna yumruk attı. Daha sonra berkay'ın tedavi için gittiği hastanede de taraflar yeniden karşılaşınca, olay büyüdü. Bir kez daha yaşanan tartışmanın ardından duyulan silah sesi, çevredekileri korkuttu.

Emniyetin başlattığı soruşturma nedeniyle Turan, Asayiş Büro Amirliği'nde 3 saat ifade verdi. Futbolcunun ifadesinde "Ben, Burak Yılmaz'la konuşurken, bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem" dediği öğrenildi.

Arda Turan, ifadesinde hastanede ateş açılmasıyla ilgili olarak da Berkay'la konuşmasından sonra silahının beline koyarken ateş aldığını savundu.

Berkay Şahin'in avukatı Ayşegül Mermer de olayla ilgili açıklama yaptı

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz