Milli biatloncuların hedefi madalya

Milli biatloncuların hedefi madalya

Milli biatloncuların hedefi madalya... Uluslararası Biatlon Birliği Kupası, Avrupa ve dünya şampiyonalarına katılacak Biatlon Milli Takımı hazırlıklarını sürdürüyor.


Ayyıldızlı bayrağı gurula temsil eden milli takım Uluslararası Biatlon Birliği Kupası, Avrupa ve dünya şampiyonaları hazırlıklarını sürdürüyor...

Milli takım sporcuları, geçen yıl Rusya'da yapılan Yaz Biatlon Dünya Şampiyonası'nda takım olarak 4. bireyselde de 8. sırayı alarak önemli bir başarıya ulaşmıştı.

Erzurum'da antrenman yapan milli sporcuların hedefi, organizasyonlarda madalyalar kazanmak...

Aşkale ilçesindeki Kandilli Kayak Merkezi'nde antrenörler Kenan Ören ve Samet Oğlağa gözetiminde 10 günlük yoğun kamp dönemi geçiren milli biatloncular, antrenmanlarda kondisyon açısından hazır duruma gelmeye çalıştı.

Biatlon Milli Takımı Antrenörü Kenan Ören hazırlıklarla ilgili bilgi verdi...

BİR HAFTADIR BURADA KAMPTAYIZ 2019 DA BOSNA HERSEKTE YAPILACKA OYUNLARINA KIŞ OLİ,MPİK OYUNLARINA HZIRLIK AŞAMASINDAYIZ...BÜYÜKLER VE YILDIZLAR HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR..

Milli biatloncular, birkaç gün sonra gidecekleri Avusturya'da yapacakları kampın ardından katılacakları organizasyonlardan başarılı sonuçlar alarak ülkeye madalya ile dönmeyi amaçlıyor.

HEDEFİMİZ SPROCULARIN BAŞARIYLA YER ALMASI BOSNAHERSEKTE MADALYA BEKLİYORUZ.

Biotlon milli takımında "A ve genç" takım olmak üzere toplamda 35 sporcunun bulunduğunu aktaran Ören, alt yaş kategorilerindeki milli takımların da farklı organizasyonlarda yer aldıklarını söyledi.


Milli Biatloncu Gülşah Ağa da, "Çok iyi bir takımımız var"dedi...

HEDEFİM DÜNYA VE AVRUPA ŞAMPİYONALARINDA EN İYİ DERECELERİ ELDE ETMEK. ÇOK İYİ BİR TAKIMIMIZ VAR VE BEN DE BUNUN İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz