Erdoğan: Afrin'e girdik, giriyoruz

Erdoğan: Afrin'e girdik, giriyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki İyilik Ödülleri Programı'nda konuştu. Gündeminde Zeytin Dalı Operasyonu vardı. Batı ülkelerinin asılsız "Türkiye sivilleri hedef alıyor" iddialarına öyle olsaydı "Afrin çoktan düşmüştü'' sözleriyle yanıt verdi. "Afrin'i, Münbiç'i ve Suriye'nin kuzeyini bu katil sürülerinden temizleyeceğiz" diye de ekledi.

AFRİN'E GİRDİK GİRİYORUZ. İŞGAL İÇİN DEĞİL.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Operasyonuyla ilgili kararlılık mesajını yineledi.

SON BİRKAÇ GÜNDÜR AFRİN'DEN YANSIYAN İNSANLIK DIŞI MANZARALARI SİZLER DE GÖRÜYORSUNUZ. SİVİLLERİ CANLI KALKAN OLARAK KULLANAN, KURDUĞU TUZAKLARLA ÇOCUKLARI KATLEDEN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN MAKYAJI TEL TEL DÖKÜLÜYOR. BATI MEDYASINDA MODA İKONU EDASIYLA PAZARLANAN TERÖRİSTLERİN VAHŞİ, GADDAR VE KATİL YÜZLERİ İFŞA OLUYOR. DEAŞ BAHANESİYLE COĞRAFYAMIZA BİÇİLMEYE ÇALIŞILAN KEFENİ, ALLAH'IN İZNİ, MİLLETİMİZİN DUASI, KAHRAMAN ASKERLERİMİZİN MÜCADELESİ İLE İNŞALLAH PARAMPARÇA ETTİK, EDİYORUZ. HAKKIMIZDA YÜRÜTÜLEN KARA PROPAGANDAYA ALDIRMADAN AFRİN'İ, MÜNBİÇ'İ VE SURİYE'NİN KUZEYİNİ BU KATİL SÜRÜLERİNDEN TAMAMEN TEMİZLEYECEĞİZ.

Cumhurbaşkanı'nın Hedefinde ABD vardı... Siviller hedef alınıyor iddialarına yine sert sözlerle tepki gösterdi.

BİRİLERİ SURİYEYE MÜHİMMAT GÖNDERİRKEN... İNSANİ YARDIM MALZ. GÖNDERİYOR. DÜNYAYA SESLENİYORUM; SİZ NAPIYORSUNUZ??
BOMBALARLA DOĞU GUTADA insanLARI ÖLDÜRÜRKEN... ÖLDÜRENE SAHİP ÇIKARKEN BİZ YARDIM ELİ. ARAMIZDAKİ FARK BU. BİZE KALKIP AKIL VERİYORLAR SİVİL İNSALAR ÖLÜYOR BİLEREK KONUŞUN BİLMEDEN KONUŞMAYIN. BİZ, SİVİL İNSANLARI HİÇBİR ZAMAN HEDEF ALMADIK. EĞER SİVİLLERİ HEDEF ALSAYDIK AFRİN ÇOKTAN DÜŞMÜŞTÜ BEYLER.
BUNLAR SİVİL- DEĞİL FARKETMEZ BOMBALARI YAĞDIRIYORLAR.

ERdoğan'ın gündeminde 15 Temmuz'da vardı. Unutmadık, unutmayacağız dedi. FETÖ ve DEAŞ'a Bir yüzü sağa, bir yüzü sola bakan iki yüzlü Roma tanrısı "Janus" benzetmesinde bulundu...

BİRİLERİ BİZİ ISRARLA, FETÖ, DEAŞ VE BOKO HARAM'IN SAPIK DİN ANLAYIŞLARINA MAHKUM ETMEYE ÇALIŞIYORLAR. DEAŞ VE FETÖ ESKİ ROMA'NIN SEMBOLLERİNDEN JANUS'UN BİRİ DOĞUYA BİRİ BATIYA BAKAN İKİ YÜZÜ GİBİDİR. MODERN HASSAN SABBAH... HAŞHAŞİLERİN ÇEVİRMESİNE İZİN VERMEMELİYİZ.

Din üzerinden kadınlara yönelik yapılan açıklamalara bir kez daha sert çıktı cumhurbaşkanı... Sosyal medya uyarısında da bulundu...

BAZI UKALALAR DOLAŞIYOR ETRAFTA. BU HADİSLER ÜZERİNDE YOK ŞÖYLEYDİ BÖYLEYDİ GİBİ LAFLAR KONUŞUYORLAR. BU HADİS-İ ŞERİF'LER KUR'AN-I KERİM'İN HÜKÜMLERİNE UYUYORSA BU HADİSLER SAHİHTİR.
HOCALARIMIZIN ANLATMASI. ALANI BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ.
SOSYAL MEDYA... ÇOK DAHA HIZLI YAYILIYOR.
DİBİNİ GÖRMEDİĞİMİZ KUYUYA ASLA DALMAYACAĞIZ.

Başbakan Binali Yıldırım da; İran'da düşen jetle ilgili özellikle sosyal medyada paylaşılan yorumlara tepki gösterdi...

"YÜREĞİ BURKULAN AİLELERE SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLEMEYİ BECEREMEYENLER, HİÇ DEĞİLSE SUSMALIDIR. BU VESİLEYLE, DÜN UÇAK, BUGÜN OTOBÜS KAZASINDA HAYATLARINI KAYBEDEN BÜTÜN VATANDAŞLARIMA ALLAH'TAN RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Beştepe'de düzenlenen programda İyilik Ödülleri de sahiplerini buldu... Vefa ödülü Türk Silahlı Kuvvetlerine verildi.

ÖLÜRSEM ŞEHİT KALIRSAM GAZİ ANLAYIŞI İÇİNDE VERİLEN TÜM GÖREVLERİ... YAPMA AZİM VE KARARLILIĞINDADIR. HAVADA KARADA ... SİLAH ARKADAŞLARIM ADINA ALIYORUM.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz