Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAK-İŞ Dünya Kadın Günü etkinliğine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, HAK-İŞ Dünya Kadın Günü etkinliğine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Dünya Kadın Günü Programı öncesinde konuştu; Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin bilgi verdi; Erdoğan, "İstiyoruz ki, Afrinli kardeşlerimiz bir an önce evlerine dönsünler. biz işgalci değiliz" dedi. Doğu guta'daki insanlık trajedisini de hatırlatan cumhurbaşkanı, batılı ülkelere kadın hakları üzerinden tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen HAK-İŞ Dünya Kadın Günü etkinliğine katıldı.

Program öncesi salon dışında kalabalığa seslenen Erdoğan, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin bilgi verdi.

AFRİN'DEKİ GELİŞMELER BİR ŞEYİ GÖSTERDİ BU MİLLET GÜÇLÜ, VASIFLI BİR MİLLET. BU MİLLET BİR OLUNCA İRİ OLUNCA DİRİ OLUNCA KARDEŞ OLUNCA NELER YAPABİLECEĞİNİ ORTAYA KOYDU

DAĞ TAŞ DEMEDEN MEHMETÇİĞİMİZ İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR. AFRİNLİ KARDEŞLERİMİZ İSTİYORUZ Kİ BİR AN ÖNCE EVLERİNE DÖNSÜNLER. BİZ İŞGALCİ DEĞİLİZ, BİZDE HER ŞEYDEN ÖNCE MERHAMET VAR.

erdoğan, kalabalığa 2019 seçimlerini de hatırlattı..

YIL 2018. AMA ÖNÜMÜZDE 2019' VAR. 2019'UN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ DEĞİL Mİ? MART AYI AYRI BİR ÖNEM, KASIM AYRI BİR ÖNEM. DÜNYAYA BİR MESAJ VERECEĞİZ. KADINLARIMIZLA VERECEĞİZ.

Cumhurbaşkanı, seçim ittifakı üzerinden muhalefeti eleştirdi...

BU İTTİFAKINI SARSMAK İSTEYENLERE ASLA YÜZ VERMEYECEĞİZ. BİRİLERİ BULANDIRMAK İSTEYEBİLİRLER. KİMLER KİMLERLE İTTİFAK KURUYOR GÖRÜYORSUNUZ DEĞİL Mİ? TERÖR ÖRGÜTÜNÜN MENSUPLARI İLE ANA MUHALEFET KOL KOLA. NE YAPARLARSA YAPSINLAR BİR ÇUVAL ÇÜRÜK YUMURTADAN BİR SAĞLAM YUMURTA ÇIKMAZ.

Daha sonra salona geçen Cumhurbaşkanı, kadınlara ''8 Mart sizin gününüz olduğu gibi, yılın geriye kalan 364 günü de sizindir" dedi, Suriye'de yaşananları anımsattı, Zeytin Dalı Harekatı üzerinden batıya yönelik eleştirilerini sürdürdü...

DOĞU GUTA'DA KATLEDİLEN BİNLERCE KADIN İÇİN TEK BİR SÖZ EDİLDİĞİNİ DUYDUNUZ MU? SURİYE'DE ÇOĞU KADIN VE ÇOCUKLARDAN OLUŞAN 1 MİLYON İNSANIN KATLEDİLMESİ KONUSUNDA KILLARINI KIPIRDATMAYANLARIN KADIN HAKLARI KONUSUNDA SÖZ SÖYLEME HAKLARI OLABİLİR Mİ? SİZ AFRİN'E TÜRK ORDUSUNUN GİRMESİNİ KONUŞAMAZSINIZ. BİZ AFRİN'E İŞGAL GÜCÜ OLARAK GİRMEDİK. BİZ AFRİN'DEKİ TERÖRİSTLERİ TEMİZLEMEK İÇİN GİRDİK, FARKIMIZ BU."

Erdoğan, kadın ve çocuklara yönelik şiddet ve istismar haberlerinin kendisini rahatsız ettiğini de söyledi...

"HEM KADINLARA HEM ÇOCUKLARA YÖNELİK SALDIRILARIN İZİNİ İNANCIMIZDA VE KÜLTÜRÜMÜZDE ARAYANLAR ART NİYETLİDİR. ADINI TAM OLARAK KOYMAK GEREKİRSE BU TÜR EYLEMLERİN HER BİRİ BİRER İNSANLIK SUÇUDUR. BAZILARININ ÇIKIP DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA KAVRAMLARI EĞİP BÜKEREK ASIL MESAJINI GİZLEYEREK SÖYLEDİKLERİ SÖZLERİN KIYMETİ HARBİYESİ YOKTUR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz