MHP il ve ilçe başkanları Antalya kampı

MHP il ve ilçe başkanları Antalya kampı

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, 18 Mart'ta yapılacak olağan kurultay öncesi partisinin il ve ilçe başkanları ile Antalya'da biraraya gelecek. Teşkilat ile yapılacak toplantıların ana gündemini kurultay süreci oluşturacak. Antalya Kampı'nda Adalet ve Kalkınma partisi ile yürütülen seçim ittifakına ilişkin gelişmeler de ele alınacak..

Milliyetçi Hareket Partisi'nde gözler hafta sonu Antalya'da yapılacak il ve ilçe başkanları toplantısında olacak.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, önce Antalya Belek'de partisinin belediye başkanları ile, ardından Kızılcahamam Patalya Oteli'nde milletvekilleri ve MYK üyeleri ile biraraya gelmisti.

Bahçeli, bir kez daha antalya'da partisinin il ve ilçe başkanlarıyla buluşacak.. teşkilat üyeleriyle gerçekleştirilecek kampta, 18 Mart'ta yapılcak olağan kurultay süreci, ayrıntılı şekilde gözden geçirilecek..

MHP lideri, hafta içinde teşkilatlara gönderdiği genelgede; hem kurultaya, hem de 2019 da yapılacak seçimlere ilişkin uyarılarda bulunmuştu.

Bahçeli, genelgesinde tahriklere karşı dikkatli olunması, kırgınlıkların giderilmesi, partinin belirlediği işaret, slogan ve marş ve semboller dısında materyal kullanılmamasını istemişti...

Devlet Bahçeli'nin 10 maddelik o genelgedeki uyarılarını toplantılarda tekrarlaması bekleniyor.

Antalya'da teşkilat üyeleriyle yapılacak kampın, "MHP Lideri Bahçeli'nin genel başkanlık için tek aday olacağı 18 Mart'taki olağan kurultayın provası" şeklinde gerçekleşeceği ifade ediliyor.

Kampta, 2019 seçim ittifakına ilişkin son durum da değerlendirilecek.

Milli Mütabakat adıyla çalışmalarını sürdüren seçim ittifakı komisyonunda yer alan MHP milletvekilleri Mehmet Parsak, Mustafa Kalaycı ve İsmail Faruk Aksu da, kampta bilgi sunacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz