"Suriye ile bize görüşme tavsiye ediyor bu ne menem iştir"

"Suriye ile bize görüşme tavsiye ediyor bu ne menem iştir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vatikan'a yapacağı resmi ziyaretten önce İstanbul'da konuştu; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Suriye hükümetiyle temasa geçin" çağrısına sert yanıt verdi. Erdoğan, 5 şehit verilen tankın hangi silahla vurulduğuna ilişkin çalışmaların sürdüğünü söyledi.

ERDOĞAN: "VERDİĞİ AKLA BAKTIĞNIZ ZAMAN SURUYE'Nİ TERÖRİST BAŞINDAKİ KİŞİLLE BİZE GÖRÜŞME TAVSİYE EDİYOR BU NE MENEM İŞTİR YAA "

Cumhurbaşkanı Recep tayyip erdoğan, Vatikan'a yapacağı ziyaret öncesi Atatürk Havalimanında soruları yanıtladı. Sorulardan biri CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Suriye hükümetiyle temasa geçilmesine yönelik çağrısıydı.

ERDOĞAN: "BİR MİLYON İNSANIN ÖLÜMÜNE NEDEN OLACAK KİŞİYLE BİZİ BİRARAYA GETİRME GAFLETİNDE BULUNACAK ADAM BUNUN "

ERDOĞAN: "ŞU ANDA BİZİM ZEYTİN DALI OPERASYONUNUN SULANDIRAN BUNA BU KADAR UZAKTAN DURAN KİŞİNİN TÜRK SİYASETİNDE MİLLİ VE YERLİ YERİ OLAMAZ ONA DA GEREKLİ YANITI MİLLETİM ZATEN VERECEK "

Erdoğan, " inandığımız yolda devam edeceğiz" dedi, Kılıçdaroğlu'na eleştirisini sürdürdü.

ERDOĞAN: "TABİKİ BU ARADA ŞEHİTLERİMİZ DE OLUYOR AMA ŞUNU DA UNUTMAYALIM KORKAKLAR ZAFER ANITI DİKEMEZ BU İŞLER BAY KEMAL'İN YAPACAĞI İŞLER DEĞİL UB İŞLER MİLLETİN BAĞRINDAN ÇIKMIŞ YİĞİTLERİN İŞİDİR BÖYEL BİR RUH VAR AMA BAY KEMAL BU RUHTAN NASİPSİZ "

Erdoğan; Afrin operasyonunda tanka yapılan saldırıda hangi tür silahın kullanıldığının tespiti için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

ERDOĞAN: "BU KONUDA ELİMİZE GELEN BİLGİLER YOK DEĞİL VAR AMA NİHAİ NETİCEYE ALMADAN BUNU AÇIKLAMAK DOĞRU OLMAZ GENELKURMAY BAŞKANIYLA DA KONUŞTUK FAKAT KESİNLEŞTİRMEDEN AÇIKLAMA YAPMAK DOĞRU OLMAZ TAHMİNLERİMİZ VAR AMA ŞU ANDA BUNLARI AÇIKLAMAK DOIĞRU OLMAZ DÜŞÜNCESİNDEYİZ ÖYLE VEYA BÖYLE BUNU VEREN KİMSE TERÖRİSTLERLE BERABER YÜRÜYORLAR "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz