Afrin'e "zeytin dalı harekatı"

Afrin'e "zeytin dalı harekatı"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı operasyonu için kararlılık vurgusu yaparken, "diplomasiyi de yürütüyoruz" açıklamasında bulundu. Erdoğan, CHP'ye sert sözlerle de yüklendi; "Tarihi dosyalar hazırlatıyorum, Lozan dahil olmak üzere kim nerede neyi vermiş hepsini milletime anlatacağım" dedi.

ERDOĞAN: "EY İMANSIZLAR CAMİMİZİ Mİ BOMBALIYORSUNUZ NAMAZ KILARKEN YEHİT OLANLARIN BEDELİNİ AĞIR ÖDEYECEKSİNİZ "

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin gençlik kolları için Kocaeli'ndeydi. Afrin operasyonuna yönelik mesajlarını buradan verdi.

ERDOĞAN: "O TERÖİSTLERE KİMLER HANGİ YARDIMI GÖNDERİRSE GÖNDERSİN BİZ BİR ŞEYE İNANDIK.KORKMA ALLAH BİZİMLE BERABERDİR "

Zeytin dalı harekatının 8. gününde Cumhurbaşkanı Erdoğan, diplomasi vurgusu da yaptı

ERDOĞAN: "BU MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜRKEN KARARLILIĞIMIZ DEVAM EDİYOR BİZLER GEREK ANKARA'DAN DİPLOMASI BAŞBAKAN BAKANLAR DİPLOMASİYİ YÜRÜTÜYORUZ BİZ RUSYA İLE AMERİKA İLE DÜN İNGİLTERE İLE AVRUPA'NIN DEĞİŞİK ÜLKELERİYLE HEPSİYLE BU GÖRÜŞMELERİ YAPIYORUZ"

ERDOĞAN: "ULUSLARARASI CAMİA EĞER KENDİNİZİ ANLATMAZSANIZ TARİHTE OLDUĞU GİBİ MEYDANDA KAZANIR MASADA KAYBEDİRSİNİZ "

Cumhurbaşkanı konuyu Lozan antlaşmasına getirdi. Erdoğan, tartışma yaratacak yeni açıklamalar da bulundu.

ERDOĞAN: "LOZAN'DA OYLE OLMADI MI OLDU ŞİMDİ KILIÇDAROĞLU'NA SORARSAN LOZAN'DA KAZANDIĞIMIZI SÖYLER ONDAN SONRA ADALARIN FATURASINI AK PARTİ'YE KESMEYE KALKAR ADALARI SİZ VERDİNİZ SİZ SİZİN PARTİNİZİ BAŞINDA OLANLAR VERDİ "

ERDOĞAN: "TARİHİ DOSYALARI HAZIRLATIYORUM LOZAN'DA OLMAK ÜZERE...BUNLARI O BELGELERLE ANLATACAĞIZ GÖREVEKLER KİM NEREDE NEYİ VERMİŞ ÖYLE YALAN YANLIŞ ...BU MİLLETİ ALDATAMAZSINIZ "

Cumhurbaşkanı'nın hedefinde CHP vardı, Anamuhalefet Partisi'ne yüklenmeyi sürdürdü.

ERDOĞAN: "ŞU ANDA TERÖRİSTLERİN YANINDA KİM BİLİYORSUNUZ ANA MUHALEFET ONLARLA CİRİT ATIYOR KALDI Kİ İŞTE BİR TANE CAMBAZ VAR AHLAKEN DE MAALESEF SİYASİ AHLAK İTİBARİYLE SIFIRLANMIŞ KALKIYOR ÖSO'YA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYOR YUU BU NE ANLAYIŞ NE TERBİYEDEN MUAF BİR DURUŞTUR O ÖSO'Kİ ŞU ANDA BENİM MEHDEMİLE BERABER ARAZİDE "

Erdoğan, Kocaeli'nde kongrenin yapıldığı salonda da konuştu.

ERDOĞAN: "BENİM MEHMEDİM AFRİN'E YÜRÜYOR İDLİP'E DE YÜRÜCEĞİZ ALLAHIN İZNİYLE.BEDELİNİ ÖDEYECEKLER PKK'SI YPG'Sİ DEAŞ'I HEPSİ BUNU ÖDEYECEK VE ONUN İÇİN DE BU MÜCADELEDE KARARLI BİR MÜCADELEDE "

Partili gençlerin "bizi Afrin'e götür" sloganlarına yanıt verdi

ERDOĞAN: "AFRİN'İN KENAR KIYILARINA BEN GİTTİM. KOMUTANA SORDUM, 'NE DURUMDAYIZ, İHTİYAÇ VAR MI 'ŞİMDİLİK HENÜZ YOK DEDİLER. OLDUĞU ANDA BERABER GİDECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önceki durağı ise Kasımpaşa Tüneli'nin açılış töreniydi.

ERDOĞAN: "SURİYE'DEKİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PATRONUNUN KANDİL OLDUĞUNU DÜNYANIN TAMAMI GÖRDÜĞÜ HALDE BUNU SADECE BİR MÜTTEFİKİMİZ KABUL ETMİYOR."

ERDOĞAN: ALLAH'IN İZNİYLE HEPSİNİN ÜZERİNDEN DE SİLİNDİR GİBİ GEÇERİZ."

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz