Muharrem İnce, genel başkan adayı

Muharrem İnce, genel başkan adayı

Cumhuriyet Halk Partisi'nde genel başkanlığa, Yalova Milletvekili Muharrem İnce de aday oldu... Açıklamasında isim vermeden Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren İnce, "CHP Genel Başkanı partiyi ben yöneteyim, ülkeyi başkası yönetsin diyemez" ifadesini kullandı...

" 36. OLAĞAN GENEL KURULTAYINDA GENEL BAŞKANLIĞA ADAYIM ....CHP'DE ADAY OLUNMAZ ADAY GÖSTERİLİR YETERLİ İMZA OLDUĞU İÇİN ADAY GÖSTERİLDİM İMZA TOPLAMAYA DA DEVAM EDİYORUM "

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 3 ile 4 Şubat tarihlerinde yapılacak CHP'nin 36. Olağan kurultayı için genel başkanlığa adaylığını bu sözlerle açıkladı.

"CHP GENEL BAŞKANI PARTİYİ BEN YÖNETEYİM ÜLKEYİ DE BAŞKASI YÖNETSİN DİYEMEZ DEMEMELİDİR "

kurultayda yapılacak genel başkanlık seçiminin her kesimi ilgilendirdiğini belirten CHP'li İnce, tüzük değişikliğinin gerekli olduğunu da söyledi.

"TEK BİR ŞEY SÖYŞLEYEYİM 2019'DA YAPILACAK SEÇİMLERİ İÇİN CUMHURBAŞKANI ADAYI BELİRLEME GÖREVİ GENELBAŞKANIN İKİ DUDAĞI ARASINDA OLMAMALI ....TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNİ CHP GERÇEKLEŞTİRMELİDİR "

Muharrem İnce, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında 2019 yılında yapılacak seçimlere işaret etti, iktidara yüklendi.

"TÜRKİYE İÇERİDEN VE DIŞARIDAN B.ÜYÜK TEHDİTLERLE KARŞI KARŞIYADIR"

"BU SEÇİMLER KÖPRÜDEN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞTIR ....BAŞIMIZA GELECEK OLANLARI GÖRMEK İÇİN MÜNECCİM OLMAYA GEREK YOKTUR "

"UÇURUMUN BAŞINDAKİ TÜRKİYE'YE ÇEKİP ALMAK İÇİN CHP'YE ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR "

İnce, açıklamasını bir noktanın altını çizerek tamamladı.

"PARTİMİZ KURULTAYA GİDERKEN AKP .....PARTİ İÇİ TARTIŞMALARIN HİÇ BİR YERİNDE OLMAYACAĞIM "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz