Allah ordumuzu muvaffak etsin

Allah ordumuzu muvaffak etsin

Afrin operasyonu Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kızılcahamam Kampı'nın da ana gündem maddesini oluşturdu...Toplantı devam ederken operasyonun sahada fiilen başladığı haberini alan MHP Lideri Devlet Bahçeli, ''Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.Allah ordumuzu muvaffak etsin'' dedi. Güvenlik uzmanları da Irak ve Suriye'deki gelişmeler konusunda Millyetçi Hareket Partisi heyetini bilgilendirdi.

Afin operasyonu Milliyetçi Hareket Partisinin Kızılcahamam Patalya Oteli'ndeki kampının ilk gününde ana gündem maddesiydi.

İki gün sürecek kampa MHP Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu üyeleri ile milletvekilleri katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, kamp öncesi Kızılcahamam'daki Ülkücü Şehitler anıtı'nı ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Bahceli başkanlığında gerçekleşen kampın ilk gün toplantısında ise afrin operasyonu ayrıntılı değerlendirildi.

Toplantı devam ederken operasyonun sahada fiilen başladığı haberini alan MHP Lideri Devlet Bahçeli, ''ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun.Allah ordumuzu muvaffak etsin'' dedi

Suriye ve Irak'taki gelişmeler de kampın başlıkları arasındaydı. Kampa özel olarak davet edilen iki güvenlik uzmanı , bu iki ülkede ve sınır hattında yaşananlar konusunda Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri ve MYK üyelerini ayrıntılı olarak bilgilendirdi.

Kızılcahamam kampı YARIN YAPILACAK TOPLANTIYLA devam edecek.

MHP Lideri Bahçeli, son toplantının ardından kameraların karşısına geçecek ve basın toplantısı düzenleyecek, habercilerin de sorularını yanıtlayacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz