CHP’nin OHAL tepkisi

CHP’nin OHAL tepkisi

Olağanüstü HAL sürecine tepkisini sürdüren anamuhalefet, tüm parti teşkilatına genelge gönderdi. Genel Merkez'in talimatına göre; YARIN OHAL’in kaldırılması için 81 ilde eş zamanlı ortak açıklama yapılacak. 15 Ocak Pazartesi günü ise, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile Ankara'da OHAL Çalıştayı düzenlenecek.

KILIÇDAROĞLU- BANA DENMİŞTİ Kİ BİZ ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİN OHAL UYGULAYACAĞIZ, 1 YILI GEÇTİ NEDEN GETİRİYORSUN KARDEŞİM. SEN FETO İLE MÜCADELE ETTİN DE KARŞI ÇIKAN Mİ OLDU.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin OHAL tepkisi sürüyor..

Hükümete bu sürecin sonuna gelinmesi için art arda çağrı yapan Anamuhalefet, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla OHAL Çalıştayı düzenleyecek..
15 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilecek "OHAL'de Yeter" etkinliği öncesi, 81 ilde kent meydanlarında, ortak açıklama yapılacak.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl ve Veli Ağbaba imzasıyla parti teşkilatına gönderilen genelgeye göre, YARIN saat 11.30'da eş zamanlı olarak 81 ilde OHAL'in kaldırılması çağrısı yapılacak.

siyasi partilere davetiye gönderilen Çalıştaya, sivil toplum örgütlerinin de katılacağı belirtildi

BÜLENT TEZCAN - İŞ DÜNYASI EMEK DÜNYASI ÜNİVERSİTELER, YARGI DÜNYASI OHAL İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞIP GENİŞ BİR ÇALIŞTAY YAPACAĞIZ. BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI DA DAVET EDİYORUZ.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz