Tezcan: Başbakan'ın Ilgaz Tünelinde ne işi vardı?

Tezcan: Başbakan'ın Ilgaz Tünelinde ne işi vardı?

"15 Temmuz gecesi kim, nerede, kimin yanındaydı?" Bu soru, iktidar ile anamuhalefet arasındaki tansiyonu yükseltmeye devam ediyor... İktidar kanadının açıklamalarına CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, "Hükümet, 15 Temmuz'dan sonra FETÖ ile ilişkilerini koparmadı" iddiasıyla yanıt verdi. Hazırladıkları raporu da basınla paylaştı.

MAHİR ÜNAL-KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN 15 TEMMUZ'LA İLGİLİ BİR HAYAL KIRIKLIĞI OLABİLİR, ÇIKSIN BEN DARBECİLERİN YANINDAYIM DESİN, KARNINDAN KONUŞMASIN.
TEZCAN- HANGİNİZ SOKAKTAYDINIZ, HANGİNİZ TANKIN ÖNÜNE YATTINIZ? BİZİM TEPEMİZE BOMBALAR ATILIRKEN ILGAZ TÜNELİNDE BAŞBAKANIN NE İŞİ VARDI?

15 Temmuz darbe gecesinde yaşananlar tartışılmaya devam ediyor.. İktidar kanadından gelen tepkilere, CHP'den yanıt gecikmedi..

TEZCAN- DARBE GECESİ GENEL BAŞKANIMIZIN NE YAPTIĞINI HERKES BİLİYOR. DARBE KİMDEN GELİRSE GELSİN KARŞIYIZ DİYEN CHP GENEL BAŞKANIDIR. BU POLEMİĞİN ÜZERİNDEN NEYİ SAKLAMAYA ÇALIŞIYORLAR? SEN CUMHURBAŞKANLIĞININ İMKANLARIYLA KORUMA FİLOSUYLA KORUNACAKSIN. ALAN GÜVENLİKLERİ SAĞLANDIKTAN SONRA ORTAYA ÇIKACAKSIN. SENİN İÇİN GÜVENLİK SAĞLAMAK HAK MUBAH, AMA CHP LİDERİ İÇİN TEZVİRAT YAPACAKSIN. NEREDE OLACAKTI SOKAKTA MI OLACAKTI CHP GENEL BAŞKANI. HANGİNİZ SOKAKTAYDINIZ, HANGİNİZ TANKIN ÜSTÜNDE RESMİ VAR? HANGİNİZ TANKIN ÖNÜNE YATTINIZ?

Yılın ilk Merkez Yönetim Kurulu toplantısının ardından kameraların karşısına geçen CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirileri hatırlattı.. Tezcan'ın gündeminde Hükümetin FETÖ ile mücadelesi de vardı.

SEN NEREDEYDİN ERDOĞAN? 4 GÜN ANKARA'YA NİYE GELMEDİN? YENİKAPI MİTİNGİNDE NİYE ÇIKIP TEŞEKKÜR ETTİN CHP GENEL BAŞKANINA? TÜRKİYE'Yİ 15 TEMMUZ'A KİMİN SÜRÜKLEDİĞİNİ HERKES BİLİYOR. YALAN SÖYLÜYORLAR. FETÖ İLE MÜCADELE ETMİYORLAR, EDEMEZLER. DARBENİN SİYASİ AYAĞININ KENDİLERİNE DOKUNACAĞINDAN KORKANLAR SİYASİ AYAĞI ORTAYA ÇIKARAMAZLAR 15 TEMMUZ'DAN SONRA DA FETÖ İLE İLİŞKİLERİ KOPMADI.

Tezcan, partisinin hazırladığı raporu da basın mensupları ile paylaştı.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN 15 TEMMUZDAN SONRA DA İLİŞKİLERİN NASIL DEVAM ETTİĞİNİ GÖSTEREN BİR ÇAIŞMA YAPTI, BASILIYOR TÜM TÜRKİYE'DE DAĞITILACAK. NASIL DEVAM ETTİĞİNİ MERAK EDENLER BU KİTAPÇIĞI OKUSUNLAR.

Anamuhalefet sözcüsü, asgari ücrete yapılan zammı da değerlendirdi; Eleştirilerinin hedefinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan vardı..

HÜKÜMET BU TESPİTLE İŞÇİYE SENİ AÇLIĞA MAHKUM EDİYORUM, SANA BU MÜSTEHAK DEMİŞTİR. ERDOĞAN BİN 603 LİRA NEYİNİZE YETMİYOR, ELİNİZE DİLİNİZE DURSUN DİYOR. BUNU SÖYLEYENİN KENDİ SARAYININ BÜTÇESİ BİR DAKİKADA BİR ASGARİ ÜCRET YİYOR. SARAYIN BİR YILLIK BÜTÇESİ 845 MİLYON LİRA. DAKİKADA 1.608 LİRA YİYOR, DAKİKA BİR GOL BİR. ŞİMDİ MİLLETE SORUYORUM KİMİN ELİNE DİLİNE DURSUN. BU SÖZÜN MUHATABI KİM?

Tezcan, partisinin OHAL çalıştayı için sürdürdüğü hazırlığa ilişkin de bilgi verdi...

VELİ AĞBABA ORGANİZASYONUNDA OHAL ÇALIŞTAYI YAPIYORUZ, 15 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK. İŞ DÜNYASI EMEK DÜNYASI ÜNİVERSİTELER, YARGI DÜNYASI OHAL İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞIP GENİŞ BİR ÇALIŞTAY YAPACAĞIZ. BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI DA DAVET EDİYORUZ.

Bu arada Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun YARIN CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceği duyuruldu. Genel Merkez’deki görüşme saat 12.00’de başlayacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz