Ayrı yaşadığı kocası iki çocuğunu öldürdü

Ayrı yaşadığı kocası iki çocuğunu öldürdü

Boşanmak istediği kocası tarafından 2 küçük kızı öldürüldü, feryadı yürekleri burktu. Koruma tedbiri taleplerinin karşılanmadığını söyleyen acılı anne Dilek Yardım, çocuklarının cenazelerinin ardından "gitmeyin" diye haykırdı.

4 yaşındaki Elif Mina ve 2 yaşındaki Miray Hira, artık hayatta değil. Onları yaşamdan öz babaları kopardı...Acılı anne Dilek Yardım'ın feryatları ise yürekleri dağladı.

"BÜYÜK KIZIM ÇOK KİBARDI. ÇOK AKILLIYDI. KÜÇÜK KIZIM ÇOK TATLIYDI. ŞİMDİ HİÇBİRİ YOK. İKİ ÇOCUĞUMUN EMZİĞİ ELİMDE KALDI KİMSE SAHİP ÇIKMADI "

Baba dehşeti, İstanbul Maltepe'de yaşandı. Ali Yardım, iki küçük kızını ayrı yaşadığı eşinden "özledim görmek istiyorum" diyerek aldı. Gün boyu yanında kalan çocuklarını pompalı tüfekle öldürdükten sonra boşanma sürecinde olduğu eşini aradı. Anne Dilek Yardım, iki çocuğunun acı haberini telefonda öğrendi.

" ÇOCUKLARINI ÖLDÜRDÜM DİYE ARADI BENİ MUTLU MUSUN DEDİ. BEN DE POLİSİ ARADIM. ŞİMDİ HERKES DUYSUN DEDİ KİMSE SAHİP ÇIKMASIN KADINLAR BÖYLE AĞLASIN DEDİ"

Korkunç haberi alan anne, eşinin evine gittiğinde 2 kızının cansız bedeniyle karşılaştı. Eşinin de aynı tüfekle kendini öldürdüğü tespit edildi. Koruma tedbirlerinin alınmadığını söyleyen talihsiz anne, "çocuklarımın hesabını kim verecek?" diye sordu.

" NE OLACAK ŞİMDİ KİM SAHİP ÇIKACAK BANA KİM VERECEK BU ÇOCUKLARIN HESABINI DÜNDEN BERİ YALVARIYORUM POLİSİNE AMİRİNE BENİ BU ADAMDAN KURTARIN DEDİM HİÇBİRİNİZ SAHİP ÇIKMADINIZ"

2 minik kızın cenazesi, Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alındı. Arkalarında ise, annelerinin yürek burkan feryadı kaldı.

Küçük kızların cenazeleri, perşembe günü Yenidoğan Merkez Camii'nde kılınacak öğle namazından sonra toprağa verilecek.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz