2018'in bandrol ücretleri yenilendi

2018'in bandrol ücretleri yenilendi

Yeni yıl ile birlikte bandrol ücretleri de yenilendi... Yurt dışından getirilecek telefon, televizyon, radyo ve uydu alıcıları ile bilgisayar ve tabletlerden; 1 ila 80 avro arasında bandrol karşılığı ücret alınacak.

Bandrol ücretleri yenilendi...

Yurt dışından getirilecek aralarında televizyon, radyo ve uydu alıcılarının da bulunduğu cihazlardan bir defaya mahsus olmak üzere, 1 ila 80 avro arasında bandrol karşılığı ücret alınacak.

51 ekrana kadar televizyonlara 10 avro, bandrol ücreti alınacak.... Ekran büyüdükçe televizyonlara ödenecek ücret artacak, 148 ekrandan yukarı televizyonlara bu ücret 80 avroya çıkacak....

Yurt dışından getirilecek radyolarda ise bandrol ücretileri 1 ila 2 avro arasında değişecek....

Televizyon yayınlarını alma ve kaydetme özelliği olan videolar için 18 avro, set üstü medya kutuları ile her türlü uydu alıcı cihazı için 7 avro, ödenecek...

Bandrol ücretleri, internet bağlantısıyla radyo ve televizyon yayını alabilen cep telefonlarında 20, bilgisayar ve tabletlerde 10 avro ve bu cihazlar dışında kalan radyo ve televizyon yayını almaya yarayan her türlü cihazda ise 18 avro olarak uygulanacak.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz