MHP Lideri Bahçeli'den 2018 mesajı

MHP Lideri Bahçeli'den 2018 mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajında, "2017’deki buhranların 2018’de hız kesmesi yürekten arzumdur" dedi. Bahçeli, sosyal ve ekonomik refahın arttırılmasının 2018 yılı için öncelikli hedeflerden biri olacağını belirtti.

Milliyetçi Hareket partisi Lideri Devlet Bahçeli, yeni yıl mesajı yayımladı. Bahçeli, "Sadece ülkemiz, sadece bölgemiz için değil, tüm insanlık adına tarihi ve hayati nitelikli olaylara sahne olmuş bir yılı geride bırakıyoruz" dedi.

Türkiye'nin artan bir şiddetle tehdit kuşağında tutulduğunu belirten Bahçeli, "FET֒nün yanı sıra, IŞİD, PKK, PYD-YPG ve bilumum katil örgütler Ortadoğu’yla birlikte Türkiye’yi hedef almışlardır. Haritalarla oynanmıştır. Ve de korkunç süreç hala devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

"2017’deki buhranların 2018’de hız kesmesi yürekten arzumdur" diyen Bahçeli, karamsarlığa gerek olmadığını belirtti.

MHP Genel Başkanı, 2018 yılının en öncelikli hedefinin ise sosyal ve ekonomik refahın arttırılması olduğunu vurguladı, "Bu hedef siyasetin önünde 2018 yılında da kaçınılmaz bir görev ve ödevdir" dedi.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine de mesajında yer veren Bahçeli, "Bilinsin ki, hükümet sisteminin değiştirilmesi basite indirgenecek, hafife alınacak, siyasi hafriyatçıların polemiklerine emanet edilecek bir konu olmayacaktır" değerlendirmesinde bulundu.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz