Ünal, Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi

Ünal, Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi

Adalet ve kalkınma partisi sözcüsü Mahir Ünal, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısının ardından kameraların karşısına geçti.. Sert eleştirilerinin hedefinde, Cumhuriyet halk partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu vardı... Anamuhalefet kanadında tepki çekecek açıklamalarda bulundu.

"KASETLE GELEN KK KENDİNİ GETİRENLERE BİR DİYET ÖDEMEKTEDİR."

iktidar partisi 2017 yılının son Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısını yaptı.. Açıklama yapmak üzere kameraların karşısına geçen Parti Sözcüsü Mahir Ünal, 15 Temmuz sürecini hatırlattı. Köprüde linç edilen askerlerle ilgili konuştu..

" KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN 15 TEMMUZ SONRASI SÖYLEMİ, ÜSLUBU, SİYASET BİÇİMİ ARTIK MİLLETİMİZİN VİCDANINI KANATMAKTAN ÖTE ADETA BİR İHANET NOKTASINA GELMİŞ DURUMDADIR. KÖPRÜDE ASKERLER LİNÇ EDİLDİ. ASKER KANUNSUZ EMRE RİAYET ETMEZ. KK BAL GİBİ BİLİYOR Kİ KÖPRÜDE SABAHA KADAR MİLLETİMİZİN ÜZERİNE ATEŞ AÇANLARIN FETÖCÜ OLDUĞUNU VE BUNLARIN BİR EMİRLE DEĞİL GÖNÜLLÜ ŞEKİLDE YAPTIĞINI BİLİYOR. MİLLET O GECE KENDİNE SİLAH SIKAN ASKELRERE YÖNELİK BIRAKIN LİNÇ ETMEYİ ONLARIN SİLAHLARI ELE GEÇİRDİĞİNİDE ONLARI TEK TEK İNFAZ EDEBİLİRDİ. "

Mahir Ünal, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na eleştirileri sertleştirerek sürdürdü...

"KKNIN HAYAL ETTİĞİ PLANLAR GERÇEKLEŞMEMİŞ OLABİLİR. 15 TEMMUZ'LA İLGİLİ BİR HAYAL KIRIKLIĞI OLABİLİR, ÇIKSIN BEN DARBECİLERİN YANINDAYIM DESİN, KARNINDAN KONUŞMASIN. KK BU MİLLETE SARAYIN POLİSİ SARAYIN ASKERİ HALKIN POLİSİ DİYE BÖLÜCÜLÜK YAPIYOR. SEÇİLMİŞ MEŞRU HÜKÜMEİTN TALİMATLARINI YERİNE GETİRMEYİN ÇAĞRISI YAPIYOR. DARBECİLERİN ÇARESİZ OLDUĞUNU SÖYLEYECEK KADAR DA AKLIMIZLA ALAY EDECEK BİR DİL VE USLÜP KULLANIYOR. İÇİNDE BULUNDUĞU GAFLET VE DALALET ARTIK ÖRTÜLÜEMEZ BİR DURUMA GELMİŞTİR. BİZ BU DURUMU MİLLETİN BİR FERDİ OLARAK GERÇEKTEN İÇİM YANIYOR. TANKLARIN YANINDAN SIVIŞMAYI TERCİH ETMİŞ ARDINDAN DA BU MİLLETİN KUTSALLARINA İHANET ETMİŞTİR. ŞU KADAR KUTSALI VARSA O GECEYLE İLGİLİ BİR DAHA KONUŞMAZ. "

Ve tek tip kıyafet düzenlemesi... Ünal'dan "masumiyet karinesi ihlal ediliyor" eleştirilerine yanıt geldi..

"PKKNIN ELE BAŞLARI NE SÖYLÜYORSA MALESEF CHP DE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR. MESELENİN MASUMİYET KARİNESİNE UYGUN OLMADIĞI YÖNÜNDE İTİRAZLAR VAR. AİHM BİR KONUDA KARAR VERİRKEN TEK BİR UNSURA BAKARAK KARAR VERMİYOR. BÜTÜNE BAKARAK KARAR VERİYOR. BURADA YAKALANANLARIN YARGILANMASI SIRASINDA MASUMİYET KARİNESİ KONUSUNDA BİR EKSİKLİK YOK. "

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz