Sanatçılar sağlık kampı için Marmaris'te

  • 22 Aralık 2017

Marmaris'teki bir güzellik firmasında detoks kampına giren ünlü sanatçılar; Deniz Seki, Demet Sağıroğlu ve Müjde Ar, hayranlarının ilgi odağı oldu.


Deniz Seki, Demet Sağıroğlu ve oyuncu Müjde Ar detoks yaptırmak için Marmaris'teki bir güzellik salonuna geldi. Vücuda çeşitli yollarla giren zararlı toksinlerden kurtulmak adına birçok kişinin başvurduğu yöntem için 3 sanatçı 1 haftalık kampa girdi. 5 yıldızlı bir otelde kaldıkları belirtilen sanatçılardan Demet Sağıroğlu ve Deniz Sekiz şehrin her yerini gezerken Müjde Ar ise kaldığı otelde dinlenmeyi tercih etti. Demet Sağıroğlu, detokstan boş kalan zamanlarında modacı Can Çapar'ın giyim mağazasına giderek kıyafet beğendi. Deniz Seki ise Marmaris'teki dostlarıyla birlikte sabah yürüyüşü yaptı, gözde restoranlardan birinde akşam yemeği yedi.

Aynı güzellik salonuna 2 yıl önce Sezen Aksu ve Emel Müftüoğlu'nun da sağlık kampı için geldiği bildirildi. Güzellik salonu yetkilileri, her yıl Ekim- Aralık ayları arasında 1 hafta veya 15 günlük programlarla sanatçıları misafir ettiklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın ilgi gösterdiği ünlü sanatçıların yanı sıra adını veremeyeceğiz siyasetçi, bürokrat ve işadamları da sağlık kampımıza katılıyor" dedi.