Başkent Üniversitesi Standlarına büyük ilgi

Başkent Üniversitesi Standlarına büyük ilgi

Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen Ankara Marka Festivali, DÜN başlamıştı. "Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler" temalı festivalin öncü markalarından biri de, kuruluş amacı "kalite" olan Başkent Üniversitesi ve bağlı kuruluşları oldu... Başkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nin başarılı projeleri ile, Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü öğrencilerinin canlı ferformansları, beğenilerin odağındaydı... Onyıllardır birçok ilke imza atan Başkent Üniversitesi'nin Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da festivalin özel konuğuydu.

BİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ OLARAK BAŞKENT ÜNİVERSETİS TEKNOLOJİYİ TRANSFER EDEN DEĞİL ÜRETEN ÖĞRENCİLER OLARAK YETİŞTİRİLİLERLER

PROF. DR. MEHMET HABERAL
İŞTE BAŞKENT BU BU PROJEYİ BİLİYORSUNUZ...BU GÜZEL BİR PROJE

O projeler, festivalin en ilgi çeken standında yer aldı.

Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen Ankara Marka Festivali'nde Başkent Üniversitesi'nin standlarına yoğun ilgi gösterildi.

ATÖLYE DE NE YAPIYORSAK ONUN BİR ÖZETİNİ BURAYA TAŞIMAYA ÇALIŞTIK

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü de festivalde başarılı canlı performanslar ile bu alandaki başarısını tekrarladı.

MODA ŞOVUMUZ VAR VE TEKRARLIYORUZ

Bu yıl 3'ncüsü düzenlenen Ankara Marka Festivali, ATO Congresium'da DÜN "Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler..." teması ile başlamıştı... İş dünyası, bilim, sanat, kültür, edebiyat, dijital, spor alanlarında yaratıcı fikirler, rol modeller ve fark yaratanlar, festivaldeydi.

İz bırakan markalar arasında, 1993 yılında "kalite" amacıyla kurulan Başkent Üniversitesi ve bağlı kuruluşları öne çıktı... En çok ilgi Başkent Üniversitesi o standlarına gösterildi.

"Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları, Kızılcahamam'da Termal, Gölbaşı'nda Lakeside kategorisindeki Patalya Otelleri, özellikle sağlık sektörü üzerine yoğunlaşan Alaf Konfeksiyon ve yüzde 100 doğal, katkısız, insan sağlığına yararlı Açkar Süt ürünleri" festival standındaydı.

Patent almış, markalaşmış proje ve fikirleri ile birçok ilke imza atmış Başkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi''nin de projeleri de festivalde sergilendi.

SU ALTINDA HERHANGİ BİR MADDEYİ ARALIP BULUP ÇIKARACAK CİHAZ HER YIL BUNU GELİŞTİRİYORUZ

İşte, teknolojik akapunktur...

*TEKNOLOJİK AKAPUNKTUR YÜKSEK RİSKLİ CİHAZLARIN ELEKRONİK KARTLARININ ÜNİVERSİTEDE DE ÜRETİLEBİLDİĞİNİ GÖSTERİYORUZ BU ÇALIŞMA İLE

Başkent Üniversitesi mezunu öğrencilerin ses getirecek başarılı projeleri, dikkatle izlendi.

PROTSTOTS SİSTEMİ ÜROFİREMETRE CİHAZI SİNYALİZSOYNA SİSTEMİ

Festivalin özel konuğu ise Başkent Ünivesitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal'dı.

Prof. Dr. Haberal, Başkent Üniversitesi stantlarında incelemelerde bulundu, projelerle yakından ilgilendi, kaktıda bulunanları kutladı.

-MÜHENDİSLİK 2006 YILINDA SİZİN ÖZEL BURSUNUZLA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNE KABUL ETTİNİZ BENİ...
-AFERİN SANA İŞTE BAŞKENT BU BUNUN PATENTİNİ ALDIK
-BU MEVCUTTA KLASİK MİRBOKUPU ÜÇÜNBOYUTLU GÖRÜNTÜ GÖSTERİBELİLİR HALE GETİREN SİSTEM

Prof. Dr Mehmet Haberal, diğer markaların stantlarını da gezdi.

SAADET ÖĞRETMEN ÇOCUK İSTİSMARİ İLE MÜCADELED DERNEĞİ ADIMIZDA UCİM... MAĞDURLARA DESTEK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ BU BİR YURTTAŞLIK BİLİNCİ

Haberal'ın ziyaret ettiği standlardan biri de ismini daha önce istismarlara karşı verdiği mücadele ile duyuran Saadet Öğretmen'in standı oldu.

PROF. DR. MEHMET HABERAL - YAPTIĞINIZ ŞEYLER ÖNEMLİ ONUN İÇİN TEBRİK EDİYORUM

Etkinliğe katılanların, Prof. Dr. Mehmet Haberal'a, ilgisi büyüktü...

Başkent Üniversitesi çalışanları, Haberal ile toplu fotoğraf çektirdi; Fotoğraf karelerine girenler arasında Başkent Üniversitesi Kolej Ayşe Abla Okulları öğretmenleri ve öğrencileri de vardı.

Ankara Ticaret Odası Congresium'da düzenlenen Ankara Marka Festivali, YARIN sona erecek.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz