Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hizmetlerini sürdürüyor

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi hizmetlerini sürdürüyor

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nin Onkoloji, Radyoterapi ve Kemoterapi alanlarında hizmet verecek ek binasının inşaat çalışmalarına başlandı.. Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, bir çok başarıya birlikte imza attığı ekibiyle düğmeye bastı; Binlerce hastaya umut olacak yeni binanın yapımına başlandı..

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayabilmek için çalışmalarını sürdüren Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi hastanelerinin hizmetlerine her gün yenilerini ekliyor.

Ülke genelinde sağlıkla ilgili referans alınan merkezlerden biri olan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nin Onkoloji, Radyoterapi ve Kemoterapi alanlarında hizmet verecek yeni binasına yönelik çalışmalara başlandı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal, ilk adımları atılan yeni hastane binasının yapımını titizlikle inceledi..

Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal ve bir çok başarıya birlikte imza attığı ekibi ile düğmeye bastı; binlerce hastaya umut olacak yeni binanın yapımına başlandı..

Onkoloji, Radyoterapi ve Kemoterapi alanlarında yeni cerrahi poliklinikleriyle hizmet verecek olan Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi, Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın öncülüğünde yüksek kalite standartlarında hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor...

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz