Özkoç: "Elinizden geleni ardınıza koymayın"

Özkoç: "Elinizden geleni ardınıza koymayın"

Anamuhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, belge iddiaları gerekçesi ile iktidardan yöneltilen dokunulmazlığının kaldırılması söylemi, sert tepki gördü... İktidar kanadına "sizden korkmuyoruz" mesajı gönderen Cumhuriyet Halk partisi sözcülerinin hedefinde, İçişleri bakanı Süleyman Soylu da vardı.

ÖZKOÇ - ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN NE YAPARSANIZ YAPIN İSTER KILIÇDAROĞLU’NUN DOKUNULMAZLIĞINI KALDIRIN İSTER EVİNE BASKIN YAPIN. DURUŞUNDA EN UFAK BİR BOZULMA OLMADAN SİZİN YAPTIKLARINIZI VE TÜRKİYE’Yİ GETİRDİĞİNİZ NOKTAYI ANLATMAYI SÜRDÜRECEKTİR.

Chp Grup Başkanvekili Engin özkoç, genel başkanı kemal kılıçdaroğlu’na savcılıkça soruşturma açılmasına ve iktidar partisinden dile geterilen “dokunulmazlığı kaldırılsın” önerisine tepki gösterdi.
Özkoç, söz konusu öneriyi dile getiren iktidar kanadından Hayati Yazıcı’nın 15 temmuz gecesi kılıçdaroğlu ile uçakta birlikte olduğunu hatırlattı.

ÖZKOÇ - O MEŞHUR DARBE GİRİŞİMİ OLDUĞUNDA AYNI UÇAKTA KEMAL KILIÇDAROĞLUNUN ELİNİ ELİ TİTREYEREK TUTAN HAYATİ YAZICI ŞİMDİ DOKUNULMAZLIK KALKMASINI İSTİYOR. KILIÇDAROĞLU, “MERAK ETME DARBE NEREDEN GELİRSE GELSİN KARŞISINDAYIZ DEDİĞİNDE RAHATLAYAN YAZICI...

ÖZKOÇ - YOLSUZLUK BELGELERİNİ AÇIKADIK. KILIÇDAROĞLU ARI KOVANINA ÇOMAK DEĞİL ELİNİ SOKTU. O KİRLİ SOFRADA OTURANLAR DA FEVERAN ETMEYE BAŞLADILAR...

Özkoç'a, reza zarrab hakkındaki MİT'ten gönderildiği iddia edilen bilgi notu da soruldu..

ÖZKOÇ - MADEM ÖYLE BAKAN İSMET YILMAZ'A SORDU MAHMUT TANAL... İŞTE TUTANAKLAR.. YILMAZ EVET GEREĞİNİ YAPMALIYDIK DEVLET OLARAK YANLIŞ YAPTIK DEDİ. VERİLMESİ GEREKEN CEVABI HÜKÜMETİN YETKİLİSİ VERMİŞ.

CHP'li Özkoç, İçişleri bakanı süleyman soylu'nun, kılıçdaroğlu'na yönelik sözlerine de tepkiliydi...

HANİ ATTAN DÜŞEN ADAMDAN BAŞBAKAN OLURMU DİYEN. HANİ YOLSUZLUKLULARLA MÜCADELE EDECEM DİYE YOLSUZLUK ÇUKURLARINA BATTI DİYEN SÜLEYMAN SOYLU KABADAYILIK YAPIYOR..İÇİŞLELERİ BAKNALIĞINDA...

Bakan Soylu'nun, kılıçdaroğlu'ha yönelik sözlerine Chp genel başkan yardımcısı veli ağbaba'dan da tepki geldi.

AĞBABA - SOY İSMİ SOYLU OLAN İNSANLAR MALESEF İNSANA YAKIŞMAYACAK ŞEKİLDE SOYSUZCA AÇIKLAMALAR YAPMAKTADIR. GENEL BAŞKAN'I DAVALARLA CEZAEVİYLE TEHDİT EDİLMEKTE BİR SİYASİ PARTİNİN NE KADAR KONUŞACAĞINA KARAR VERMEYE ÇALIŞIYORLAR.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz