Çukurova poliklinikleri hasta kabulüne başladı

Çukurova poliklinikleri hasta kabulüne başladı

Başkent Üniversitesi'nin Adana'da bulunan sağlık kuruluşları her geçen gün büyüyor. Adana ve çevre illerin yanı sıra tüm bölgeye hizmet veren Adana Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Çukurova Poliklinikleri hasta kabulüne başladı.

Başkent Üniversitesi deneyimli ekibi ile 20 yıldır bölgeye sağlık hizmeti sunuyor.

Prof.Dr.Ali Fuat Yapar (Başkent Üniversitesi Adana Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü) : " BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ADANA DR. TURGUT NOYAN UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ OLARAK HEM ŞEHRİMİZE HEM BÖLGEMİZE HEMDE BÖLGEMİZİN DIŞINDAKİ BİR ÇOK ŞEHİRE YAKLAŞIK 20 YILDIR SAĞLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ. MESAFE NEDENİYLE BİZİM ŞUANDA KURULU BULUNDUĞUMUZ SEYHAN VE YÜREĞİR İLÇELERİNDEKİ HASTANELERİMİZE ULAŞAMAYAN HASTALARIMIZ İÇİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NDEN ALIŞTIKLARI KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİNİ ÇUKUROVA İLÇEMİZDE DE VERMEK İÇİN BURAYA EK HİZMET BİNASI VE BU BİNADA HİZMET VEREN ÇUKUROVA POLİKLİNİKLERİMİZİ AÇTIK."

Çukurova Polikliniği'nde hemen her branşta poliklinik hizmeti alınıyor.

Prof. Fuat Yapar: "ÇUKUROVA POLİKLİNİKLERİMİZİN İÇERİSİNDE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMDAN ÇOCUK HASTALIKLARINA KARDİYOLOJİDEN ENDOKRİNOLOJİYE AĞIZ DİŞ SAĞLIĞINDAN DİYETE KADAR 14 FARKLI BRANŞTA POLİKLİNKLERİMİZ ŞUANDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI ÇOK YAKIN ZAMANDA BU BRANŞLARIN SAYISIDA ARTACAK. BURADA YAKLAŞIK 40 KADAR PERSONELİMİZLE BU HİZMETİ YÜRÜTMEKTEYİZ.
GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BURASI BİR HASTANE KOMPLEKSİ İÇERİSİNDE DEĞİL ZATEN. HASTALARIMIZIN HASTANEYE GİRERKEN DAHA GİRİŞTE YAŞADIKLARI STRESİ BURADA KALDIRMAYI AMAÇLADIK."

Çukurova Poliklinikleri farklı dizayna sahip.

Prof. Fuat Yapar: "BURAYI BİR EV ORTAMI GİBİ DİZAYN ETMEYE ÇALIŞTIK VE BURAYA GELDİKLERİNDE DAHA MUAYANE OLMADAN İLK BAŞTA BEKLERKEN BİLE STRESLERİNİN AZALMASINA YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIK. DİKKAT ETTİĞİMİZ EN TEMEL NOKTA BURASI. ÖZELLİKLE BU ORTAMI SAĞLAMAK İÇİNDE HEM IŞIKLANDIRMADAN HEMDE KLASİK EV ORTAMINDA BİLDİĞİMİZ DEKORASYON MALZEMELERİNDEN FAYDALANDIK."

Çukurova polikliniklerinin hizmet alanı geniş...

Prof. Fuat Yapar: " BU BÖLGEDEKİ HASTALARIMIZIN DIŞINDA ULAŞIMININ ÇOK KOLAY OLMASI NEDENİYLE ÖZELLİKLE BATIDAN GELEN YANİ TARSUS VE MERSİN BÖLGESİNDEN GELEN HASTALARIN OTOBANDAN HEMEN ÇIKARAK BURAYA ULAŞABİLECEKLERİ ÇOK RAHATLIKLA ULAŞABİLECEKLERİ BİR NOKTADA OLDUĞU İÇİN. KOMŞU İLLERE AYNI ZAMANDA ÇUKUROVA İLÇESİNE KOMŞU SEYHAN İLÇEMİZİN YAKININDAKİ BÖLGELERİNE DE HİZMET VERMEYİ AMAÇLIYORUZ BU NEDENLE ASLINDA OLDUKÇA BÜYÜK BİR ALANA HİTAP EDİYOR ÇUKUROVA POLİKLİNİKLERİMİZ."

Başkent Üniversitesi Adana Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Çukurova Polikliniklerini gezen, ilgililerden bilgi alan Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

Prof.Dr.Mehmet Haberal: "FİZİKİ ORTAM ÇOK ÖNEMLİ ÇOK GÜZEL TEBRİK EDİYORUM"

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz