Başkent Üniversitesi'nde mutlu gün

Başkent Üniversitesi'nde mutlu gün

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurul Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal, Adana'da bir mutluluğu paylaştı. Haberal, İnci-Alican Noyan'ın düğün törenine katıldı.

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurul Başkanı Prof.Dr. Mehmet Haberal bir düğün töreni için haftasonu Adana'daydı.

Başkent Üniversitesi'nin Adana'daki kuruluşlarının uzun yıllar Merkez Müdürlüğünü yapan ve adı Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal tarafından merkeze verilen Dr.Turgut Noyan'ı bu mutlu gününde, Prof. Dr. Haberal, yalnız bırakmadı.

İnci-Alican Noyan çiftinin düğününe, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ali Haberal, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Prof.Dr. Gökhan Moray, Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.Dr.Ali Fuat Yapar, Başhekim Prof.Dr. Birol Özel ile Başkent Üniversitesi'nde görev yapan hekimler ve çalışanlar da katıldı.

Düğün öncesi verilen kokteylde Prof. Dr. Mehmet Haberal, davetliler ile sohbet etti.

Nikah töreni için genç çift salona gelmeden önce konuşma yapan Dr. Turgut Noyan, davetlilerin Cumhuriyet Bayramını kutladı.

"BUGÜN 29 EKİM CUMHURİYETİMİZİN 94. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HEPİNİZİN CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUM. CUMHURİYET YENİDEN DOĞUŞUN BİR MUCİZENİN ADIDIR. CUMHURİYET BU TOPRAKLARDA BİRLİKTE KARDEŞCE YAŞAMA İRADESİDİR. CUMHURİYET BİLEKLE AKILLA YÜREKLE KAZANILAN SAVAŞIN ADIDIR. CUMHURİYETİ KURANLARI BAŞTA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE MİNNET VE RAHMETLE ANIYORUM."

Dr. Noyan, 29 Ekim'in Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın doğum günü olduğunu da hatırlattı.

"29 EKİM'İN BENİM İÇİN BİR ANLAMI DAHA VAR 29 EKİM BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NİN KURUCUSU DÜNYA ORGAN NAKLİ DERNEĞİ SEÇİLMİŞ BAŞKANI ULUSLARARASI BİLİMSEL PLATFORMLARDA TÜRKİYENİN MEDARİ İFTİHARI DEĞERLİ HOCAM PROF. DR. MEHMET HABERAL'IN DOĞUM GÜNÜDÜR KENDİSİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYORUM. SEVGİLİ HOCAMA SAĞLIKLI MUTLU YILLAR DİLİYORUM. SAYIN HABERAL HOCAMIZ BURAYA GELMEDEN ÖNCE AMERİKAN CERRAHLAR BİRLİĞİ TARAFINDAN BİR ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ İNSANLIĞA OLAĞANÜSTÜ İŞLER YAPAN KİŞİLERE VERİLEN BİR ÖDÜL BU ÖDÜLDEN DOLAYI GURURLUYUZ KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ."

İnci ve Alican çifti alkışlarla girdikleri salonda, müzik eşliğinde açılış dansını yaptı, tüm masaları dolaşarak bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan konuklara "hoş geldiniz" dedi.

Neşeli bir ortamda geçen düğün töreni sonunda Prof. Dr. Mehmet Haberal genç çifte mutluluklar dileyerek salondan ayrıldı.

Diğer Haberler
Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
Yorum Yaz